Violetta Riidas • 23 veebruar 2018 11:00
Jaga lugu:
Uudised
Ainult tellijale

Plaaster hakkab terviseandmeid koguma

Tokio ülikooli professor Takao Someya plaastriga, mis kogub ja edastab patsiendi terviseandmeid.  Foto: techon.nikkeibp.co.jp

Jaapani teadlased on välja töötanud uudse plaastrit meenutava seadme, mis kogub patsiendi terviseandmeid.

Seade on vaid millimeetri paksune ja see võib jälgida olulisi tervisenäitajaid ning saata ja vastu võtta teateid. Seade kinnitatakse otse nahale nagu plaaster, kirjutas Mediuutiset

Sisu on kättesaadav ainult tellijale. Lugemiseks logi sisse või osta ligipääs allolevalt lingilt.

VORMISTA TELLIMUS KOHE JA SAAD:
  • Ligipääsu kõigile lukus lugudele
  • Ligipääsu ajalehe PDFidele
  • Tellimus sisaldab Meditsiiniuudiste uudiskirja
  • Jaga lugu:
    Seotud lood
    Kõik seotud lood
    MEDITSIINIUUDISTE UUDISKIRJAGA LIITUMINE

    Telli olulisemad Meditsiiniuudised igal nädalal enda postkasti.

    Meditsiiniuudised.ee toetajad:

    Kadi Heinsalu
    Kadi HeinsaluPeatoimetajaTel: 667 0451kadi.heinsalu@aripaev.ee
    Aet Trisberg
    Aet TrisbergAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0455aet.trisberg@aripaev.ee
    Violetta Riidas
    Violetta RiidasToimetajaTel: 667 0454violetta.riidas@aripaev.ee
    Siret Trull
    Siret TrullAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0446siret.trull@aripaev.ee
    Karin Tamm
    Karin TammMeditsiiniuudiste sündmuse juhtTel: 513 8862karin.tamm@aripaev.ee
    Kristi Kammer
    Kristi KammerMeditsiiniuudiste müügi- ja arendusjuhtTel: 507 9553kristi.kammer@aripaev.ee