Triin Tabur • 9 märts 2018 09:15
Jaga lugu:
Uudised
Ainult tellijale

Ülekanne ürituselt "KOK Fookuses"

Vaata otseülekandes täna toimuvat üritust "Digilahendused krooniliste haiguste käsitlemises: KOK FOOKUSES kogemus".  Foto: Scanpix/PantherMedia

Vaata otseülekandes täna toimuvat üritust "Digilahendused krooniliste haiguste käsitlemises: KOK FOOKUSES kogemus".

Ürituse eesmärk on jagada kroonilisele obstruktiivsele kopsuhaigusele (KOK) keskendunud innovatsiooniprogrammi tulemusi ja arutada, kuidas me saaksime uudsed digilahendused Eesti tervishoiusüsteemis kiiremini kasutajateni viia.

contentIsAvailabeForDoctorsOnly

Õigus lugeda on arstidel, ämmaemandatel, proviisoritel ja farmatseutidel.

Jaga lugu:
Seotud lood
Kõik seotud lood
MEDITSIINIUUDISTE UUDISKIRJAGA LIITUMINE

Telli olulisemad Meditsiiniuudised igal nädalal enda postkasti.

Meditsiiniuudised.ee toetajad:

Kadi Heinsalu
Kadi HeinsaluPeatoimetajaTel: 667 0451kadi.heinsalu@aripaev.ee
Aet Trisberg
Aet TrisbergAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0455aet.trisberg@aripaev.ee
Violetta Riidas
Violetta RiidasToimetajaTel: 667 0454violetta.riidas@aripaev.ee
Siret Trull
Siret TrullAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0446siret.trull@aripaev.ee
Karin Tamm
Karin TammMeditsiiniuudiste sündmuse juhtTel: 513 8862karin.tamm@aripaev.ee
Kristi Kammer
Kristi KammerMeditsiiniuudiste müügi- ja arendusjuhtTel: 507 9553kristi.kammer@aripaev.ee