12 märts 2018 05:00
Jaga lugu:
Uudised
Ainult tellijale

Le Vallikivi: gripivaktsiin peaks olema riskigrupile kompenseeritud

H1N1 gripi vakstiinid 2009. aastal.  Foto: Scanpix/Reuters

Kui Euroopa Liidus sureb gripi tüsistustesse keskmiselt alla ühe inimese 100 000 inimese kohta, siis Eestis on see umbes kolm inimest sama elanike hulga kohta,

Eestis sureb gripi tüsistustesse rohkem inimesi kui Euroopa Liidus keskmiselt, kuid gripist ohustatud sihtrühmas ehk vanemaealiste seas on Eestis vaktsineerituid kordi vähem kui Euroopas keskmiselt, vahendas err.ee uudistesaadet "Aktuaalne kaamera".

Sisu on kättesaadav ainult arstidele ja apteekritele. Vaatamiseks logi sisse või registreeri oma arstikood alloleval lingil.

Õigus lugeda on arstidel, ämmaemandatel, proviisoritel ja farmatseutidel.

Jaga lugu:
Seotud lood
Kõik seotud lood
MEDITSIINIUUDISTE UUDISKIRJAGA LIITUMINE

Telli olulisemad Meditsiiniuudised igal nädalal enda postkasti.

Meditsiiniuudised.ee toetajad:

Enimloetud
Kadi Heinsalu
Kadi HeinsaluPeatoimetajaTel: 667 0451kadi.heinsalu@aripaev.ee
Aet Trisberg
Aet TrisbergAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0455aet.trisberg@aripaev.ee
Violetta Riidas
Violetta RiidasToimetajaTel: 667 0454violetta.riidas@aripaev.ee
Siret Trull
Siret TrullAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0446siret.trull@aripaev.ee
Karin Tamm
Karin TammMeditsiiniuudiste sündmuse juhtTel: 513 8862karin.tamm@aripaev.ee
Kristi Kammer
Kristi KammerMeditsiiniuudiste müügi- ja arendusjuhtTel: 507 9553kristi.kammer@aripaev.ee