Siret Trull • 16 veebruar 2018 11:30
Jaga lugu:
Uudised
Ainult tellijale

Mullu tehti gripi vastu vaktsineerimise rekord

Foto: Scanpix/ PantherMedia

Möödunud aastal lasi end Eestis gripi vastu vaktsineerida üle 52 000 inimese. See on viimase üheksa aasta suurim gripi vastu vaktsineeritute arv.

Aasta varem, 2016, lasi end gripi vastu vaktsineerida 34 665 inimest, 2015. aastal 20 331 inimest. Aastatel 2010-2014 jäi vaktsineeritute arv  vahemikku 13 618 kuni 18 130. Rohkem vaktsineerituid oli aastal 2009: 32 666.

VORMISTA TELLIMUS KOHE JA SAAD:
  • Ligipääsu kõigile lukus lugudele
  • Ligipääsu ajalehe PDFidele
  • Tellimus sisaldab Meditsiiniuudiste uudiskirja
  • Jaga lugu:
    Seotud lood
    Kõik seotud lood
    MEDITSIINIUUDISTE UUDISKIRJAGA LIITUMINE

    Telli olulisemad Meditsiiniuudised igal nädalal enda postkasti.

    Meditsiiniuudised.ee toetajad:

    Kadi Heinsalu
    Kadi HeinsaluPeatoimetajaTel: 667 0451kadi.heinsalu@aripaev.ee
    Aet Trisberg
    Aet TrisbergAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0455aet.trisberg@aripaev.ee
    Violetta Riidas
    Violetta RiidasToimetajaTel: 667 0454violetta.riidas@aripaev.ee
    Siret Trull
    Siret TrullAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0446siret.trull@aripaev.ee
    Karin Tamm
    Karin TammMeditsiiniuudiste sündmuse juhtTel: 513 8862karin.tamm@aripaev.ee
    Kristi Kammer
    Kristi KammerMeditsiiniuudiste müügi- ja arendusjuhtTel: 507 9553kristi.kammer@aripaev.ee