Siret Trull • 29 märts 2018 05:00
Jaga lugu:
Uudised
Ainult tellijale

Digitaalsed lahendused tulevad KOKi haigetele appi

Tartu Ülikooli kliinikumi kopsukliiniku juhataja Rain Jõgi  Foto: Andres Raudjalg

Uudsetest digilahendustest võib olla suur abi krooniliste haigete üles leidmisel ja haigete ravisoostumuse parandamisel, usuvad projekti "KOK fookuses" osapooled.

Krooniline obstruktiivne kopsuhaigus (KOK) röövib rohkem kui ükski muu tõbi Eesti meeste tervena elatud aastaid, naistel on see tervete aastate kao põhjusena teisel kohal. Maailmas on KOK jõudmas topp 3 surmapõhjuste sekka.

Sisu on kättesaadav ainult arstidele ja apteekritele. Vaatamiseks logi sisse või registreeri oma arstikood alloleval lingil.

Õigus lugeda on arstidel, ämmaemandatel, proviisoritel ja farmatseutidel.

Jaga lugu:
Seotud lood
Kõik seotud lood
MEDITSIINIUUDISTE UUDISKIRJAGA LIITUMINE

Telli olulisemad Meditsiiniuudised igal nädalal enda postkasti.

Meditsiiniuudised.ee toetajad:

Enimloetud
Kadi Heinsalu
Kadi HeinsaluPeatoimetajaTel: 667 0451kadi.heinsalu@aripaev.ee
Aet Trisberg
Aet TrisbergAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0455aet.trisberg@aripaev.ee
Violetta Riidas
Violetta RiidasToimetajaTel: 667 0454violetta.riidas@aripaev.ee
Siret Trull
Siret TrullAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0446siret.trull@aripaev.ee
Karin Tamm
Karin TammMeditsiiniuudiste sündmuse juhtTel: 513 8862karin.tamm@aripaev.ee
Kristi Kammer
Kristi KammerMeditsiiniuudiste müügi- ja arendusjuhtTel: 507 9553kristi.kammer@aripaev.ee