Triin Tabur • 11 aprill 2018 12:30
Jaga lugu:
Uudised
Ainult tellijale

Kolm arsti saavad Tallinna linnalt teenetemärgi

Doktor Kai Zilmer.  Foto: Postimees/Scanpix

Tallinna linnavalitsus otsustas teha linnavolikogule ettepaneku anda tänavu linnapoolse erilise austusavaldusena teenetemärk tänavu 25 silmapaistvale isikule, nende seas kolmele tegevarstile.

Tallinna linnavalitsus otsustasega pälvib sel aastal linna teenetemärgi Tallinna lastehaigla kirurg Lauri Gustavson pikaajalise suurepärase töö eest lastehaiglas. Samuti pälvib teenetemärgi Ida-Tallinna Keskhaigla silmaosakonna juhataja oftalmoloog Maire Geršman silmapaistva tegevuse eest keskhaigla silmaosakonna juhtimisel ja silmakirurgia valdkonna arendamisel.

VORMISTA TELLIMUS KOHE JA SAAD:
  • Ligipääsu kõigile lukus lugudele
  • Ligipääsu ajalehe PDFidele
  • Tellimus sisaldab Meditsiiniuudiste uudiskirja
  • Jaga lugu:
    Seotud lood
    Kõik seotud lood
    MEDITSIINIUUDISTE UUDISKIRJAGA LIITUMINE

    Telli olulisemad Meditsiiniuudised igal nädalal enda postkasti.

    Meditsiiniuudised.ee toetajad:

    Kadi Heinsalu
    Kadi HeinsaluPeatoimetajaTel: 667 0451kadi.heinsalu@aripaev.ee
    Aet Trisberg
    Aet TrisbergAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0455aet.trisberg@aripaev.ee
    Violetta Riidas
    Violetta RiidasToimetajaTel: 667 0454violetta.riidas@aripaev.ee
    Siret Trull
    Siret TrullAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0446siret.trull@aripaev.ee
    Karin Tamm
    Karin TammMeditsiiniuudiste sündmuse juhtTel: 513 8862karin.tamm@aripaev.ee
    Kristi Kammer
    Kristi KammerMeditsiiniuudiste müügi- ja arendusjuhtTel: 507 9553kristi.kammer@aripaev.ee