Priit Reedik on lastehaiglas enim kiidetud arst

Priit Reedik on lastehaiglas enim kiidetud arst 2018. aastal.
Priit Reedik on lastehaiglas enim kiidetud arst 2018. aastal.

Tallinna lastehaigla kõige lapsesõbralikumad töötajad on neonatoloog Priit Reedik, füsioterapeut Inga Allikmäe ja ultraheli-registraator Else Kuusik.

Preemia laureaadid selgitati välja, võttes arvesse poole aasta jooksul toimunud lapsevanemate rahuloluuuringuid ning kaastöötajate hinnanguid.

Kõige rohkem ehk 20 korral on lapsevanemad sel aastal (ja märkimisväärselt sageli igal varasemal aastal) kiitnud vastsündinute ja imikute osakonna arsti Priit Reedikut, rõhutades tema karismaatilisust ja võimet keerulisi asju lihtsalt lahti seletada.

Et doktor Reedik on oma osakonnas varaseim töölejõudja, juhtub, et tal tuleb ära kuulata ka nende vanemate mured, kelle laste raviarst tema ei olegi.

Vanemad ja kolleegid on kiitnud ka kesklinna lastepolikliinikus töötavat kannatlikku ja optimistlikku füsioterapeuti Inga Allikmäed, kelle juures käiakse harjutustundides pikemat aega.

Iseäranis hindavad kolleegid kolmanda laureaadi, Else Kuusiku, oskust veenda lapsi selles, et ultraheli protseduuri ei tasu karta.

Osakondade arvestuses olid kõige tublimad pediaatria-, ägedate respiratoorsete infektsioonide ja vastuvõtuosakond. Lapsesõbraliku töötaja preemia suurus on 250 eurot ning ning preemiasaajad tehti teatavaks  pidulikul aktusel 1. juunil kell 9. Kolmele parimale osakonnale oli haigla toitlustusteenistus küpsetanud tordi.

Aktusel esines lühikese kõnega vastne riigihalduse minister Janek Mäggi ning laureaatide iseloomustused luges ette lastehaigla nõukogu esimees Merike Martinson.

Lisa kommentaar

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

JÄLGI MEDITSIINIUUDISEID SOTSIAALMEEDIAS:

RSS

Seotud lood

Küsitlus

Valdkonna tööpakkumised

Meditsiini­uudised

12. veebruar 2019

Laadi PDF

Meditsiin Fookuses

veebruar 2019

Laadi PDF

Tervise­uudised

veebruar 2019

Laadi PDF

Meditsiiniuudiseid ja mu.ee saavad tellida vaid need isikud, kellel on kehtiv retseptikirjutamise õigus. Toimetusel on õigus seda küsida ja kontrollida.