Triin Tabur • 19 aprill 2018 09:00
Jaga lugu:
Uudised
Ainult tellijale

Välismaale tööleminek on stabiliseerunud

Kõige enam väljastas terviseamet kõnealuseid tõendeid 2004. aastal.  Foto: Postimees/Scanpix

Selle aasta esimeses kvartalis võttis terviseametist välismaal töötamiseks vajaliku tõendi välja 23 tervishoiutöötajat, kelle hulgas oli ka üks proviisor.

Välismaale läks tööle (või kavandas seda) 3 üldmeditsiiniarsti, 2 oftalmoloogi, 2 sisehaiguste arsti ja üks arst peremeditsiinist, taastusravi ja füsiaatria alalt, uroloogiast ning vaskulaarkirurgiast.

Sisu on kättesaadav ainult tellijale. Lugemiseks logi sisse või osta ligipääs allolevalt lingilt.

VORMISTA TELLIMUS KOHE JA SAAD:
  • Ligipääsu kõigile lukus lugudele
  • Ligipääsu ajalehe PDFidele
  • Tellimus sisaldab Meditsiiniuudiste uudiskirja
  • Jaga lugu:
    Seotud lood
    Kõik seotud lood
    MEDITSIINIUUDISTE UUDISKIRJAGA LIITUMINE

    Telli olulisemad Meditsiiniuudised igal nädalal enda postkasti.

    Meditsiiniuudised.ee toetajad:

    Kadi Heinsalu
    Kadi HeinsaluPeatoimetajaTel: 667 0451kadi.heinsalu@aripaev.ee
    Aet Trisberg
    Aet TrisbergAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0455aet.trisberg@aripaev.ee
    Violetta Riidas
    Violetta RiidasToimetajaTel: 667 0454violetta.riidas@aripaev.ee
    Siret Trull
    Siret TrullAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0446siret.trull@aripaev.ee
    Karin Tamm
    Karin TammMeditsiiniuudiste sündmuse juhtTel: 513 8862karin.tamm@aripaev.ee
    Kristi Kammer
    Kristi KammerMeditsiiniuudiste müügi- ja arendusjuhtTel: 507 9553kristi.kammer@aripaev.ee