Siret Trull • 20 aprill 2018 12:00
Jaga lugu:
Uudised
Ainult tellijale

EL panustab mittenakkuslike haiguste vastu võitlemisse

Õige liikumine ja toitumine aitavad paljusid haigusi ennetada  Foto: Scanpix/ PantherMedia

Diabeet, südame-veresoonkonnahaigused, kroonilised hingamisteede haigused ja psüühikahäired kokku 86% surmajuhtumitest Euroopa piirkonnas ning need moodustavad 70–80% tervishoiukuludest, mistõttu on oluline toetada tegevusi, mis aitavad ennetada nende haiguste välja kujunemist, tõdeb Euroopa Komisjoni tervise ja toiduohutuse peadirektoraadi asepeadirektor Martin Seychell.

Martin Seychell arutab teemat tervise edendamise, mittenakkuslike haiguste ennetamise ja ravi juhtrühma tasandil.

Sisu on kättesaadav ainult tellijale. Lugemiseks logi sisse või osta ligipääs allolevalt lingilt.

VORMISTA TELLIMUS KOHE JA SAAD:
  • Ligipääsu kõigile lukus lugudele
  • Ligipääsu ajalehe PDFidele
  • Tellimus sisaldab Meditsiiniuudiste uudiskirja
  • Jaga lugu:
    Seotud lood
    MEDITSIINIUUDISTE UUDISKIRJAGA LIITUMINE

    Telli olulisemad Meditsiiniuudised igal nädalal enda postkasti.

    Meditsiiniuudised.ee toetajad:

    Kadi Heinsalu
    Kadi HeinsaluPeatoimetajaTel: 667 0451kadi.heinsalu@aripaev.ee
    Aet Trisberg
    Aet TrisbergAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0455aet.trisberg@aripaev.ee
    Violetta Riidas
    Violetta RiidasToimetajaTel: 667 0454violetta.riidas@aripaev.ee
    Siret Trull
    Siret TrullAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0446siret.trull@aripaev.ee
    Karin Tamm
    Karin TammMeditsiiniuudiste sündmuse juhtTel: 513 8862karin.tamm@aripaev.ee
    Kristi Kammer
    Kristi KammerMeditsiiniuudiste müügi- ja arendusjuhtTel: 507 9553kristi.kammer@aripaev.ee