Siret Trull • 7 mai 2018 10:30
Jaga lugu:
Uudised
Ainult tellijale

Lastehaiglas hakatakse uitnärvistimulaatoreid paigaldama

Tallinna Lastehaigla neuroloogiaosakonna vanemarst  Foto: Julia-Maria Linna

Mais tehakse Tallinna Lastehaiglas esimesed kaks näidisoperatsiooni Eestis uitnärvistimulaatori paigaldamiseks epilepsiahaigetele patsientidele. Edaspidi saab lastehaigla neid operatsioone viia läbi iseseisvalt.

Mais saavad uut lootust need epilepsiahaiged Eesti lapsed, kelle haigus on olnud kõige raskekujulisem ning kelle puhul on ammendatud kogu senine medikamentoosse ja kirurgilise ravi arsenal, teatas Tallinna Lastehaigla.

VORMISTA TELLIMUS KOHE JA SAAD:
  • Ligipääsu kõigile lukus lugudele
  • Ligipääsu ajalehe PDFidele
  • Tellimus sisaldab Meditsiiniuudiste uudiskirja
  • Jaga lugu:
    MEDITSIINIUUDISTE UUDISKIRJAGA LIITUMINE

    Telli olulisemad Meditsiiniuudised igal nädalal enda postkasti.

    Meditsiiniuudised.ee toetajad:

    Kadi Heinsalu
    Kadi HeinsaluPeatoimetajaTel: 667 0451kadi.heinsalu@aripaev.ee
    Aet Trisberg
    Aet TrisbergAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0455aet.trisberg@aripaev.ee
    Violetta Riidas
    Violetta RiidasToimetajaTel: 667 0454violetta.riidas@aripaev.ee
    Siret Trull
    Siret TrullAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0446siret.trull@aripaev.ee
    Karin Tamm
    Karin TammMeditsiiniuudiste sündmuse juhtTel: 513 8862karin.tamm@aripaev.ee
    Kristi Kammer
    Kristi KammerMeditsiiniuudiste müügi- ja arendusjuhtTel: 507 9553kristi.kammer@aripaev.ee