Violetta Riidas • 10 mai 2018 07:00
Jaga lugu:
Uudised
Ainult tellijale

Valmistutakse Amazoni sissetungiks Euroopa tervishoiuturule

Soomes peljatakse, et näiteks Amazoni turule sisenemisel poleks sugugi võimatu, et tervisekeskuste tegelikuks omanikuks saaks just Amazon.  Foto: Mediuutiset

Euroopas on hakatud valmistuma USA võrguhiidude nagu Amazon ja Apple tungimiseks vana maailma tervishoiuturule.

Tulevikus võib tervisekeskuse ukse kohal olla vabalt ka Amazoni nimi. See on täiesti võimalik, usub Husi arendusjuht Visa Honkanen, sest USA suured internetikauplejad on sisenenud ka tervishoiuärisse, kuna peavad seda perspektiivikaks, kirjutas Mediuutiset.

Sisu on kättesaadav ainult tellijale. Vaatamiseks logi sisse või osta ligipääs allolevalt lingilt.

VORMISTA TELLIMUS KOHE JA SAAD:
  • Ligipääsu kõigile lukus lugudele
  • Ligipääsu ajalehe PDFidele
  • Tellimus sisaldab Meditsiiniuudiste uudiskirja
  • Jaga lugu:
    Seotud lood
    MEDITSIINIUUDISTE UUDISKIRJAGA LIITUMINE

    Telli olulisemad Meditsiiniuudised igal nädalal enda postkasti.

    Meditsiiniuudised.ee toetajad:

    Enimloetud
    Kadi Heinsalu
    Kadi HeinsaluPeatoimetajaTel: 667 0451kadi.heinsalu@aripaev.ee
    Aet Trisberg
    Aet TrisbergAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0455aet.trisberg@aripaev.ee
    Violetta Riidas
    Violetta RiidasToimetajaTel: 667 0454violetta.riidas@aripaev.ee
    Siret Trull
    Siret TrullAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0446siret.trull@aripaev.ee
    Karin Tamm
    Karin TammMeditsiiniuudiste sündmuse juhtTel: 513 8862karin.tamm@aripaev.ee
    Kristi Kammer
    Kristi KammerMeditsiiniuudiste müügi- ja arendusjuhtTel: 507 9553kristi.kammer@aripaev.ee