Siret Trull • 16 mai 2018 13:30
Jaga lugu:
Uudised
Ainult tellijale

Pärnu haigla tegi mullu 2,5 miljoni euro eest ületööd

Foto: Postimees/Scanpix

Pärnu haiglas osutati üle haigekassaga sõlmitud lepingu mahu 2017. aastal tervishoiuteenuseid 2,5 miljoni euro ulatuses, mille eest haigekassa tasus vastavalt lepingule koefitsientidega 0,3 statsionaarse töö eest ning koefitsiendiga 0,7 osaliselt ambulatoorse töö ja päevaravi eest.

Eesti Haigekassaga sõlmitud raviteenuste osutamise lepingu maht polnud SA Pärnu Haigla jaoks 2017. aastal kaugeltki piisav ning haigla tööd iseloomustas möödunud aastal enim järjest piiratumate ressursside tingimustes tervishoiuteenuste osutamine, tõdetakse haigla majandusaasta aruandes.

VORMISTA TELLIMUS KOHE JA SAAD:
  • Ligipääsu kõigile lukus lugudele
  • Ligipääsu ajalehe PDFidele
  • Tellimus sisaldab Meditsiiniuudiste uudiskirja
  • Jaga lugu:
    Seotud lood
    MEDITSIINIUUDISTE UUDISKIRJAGA LIITUMINE

    Telli olulisemad Meditsiiniuudised igal nädalal enda postkasti.

    Meditsiiniuudised.ee toetajad:

    Kadi Heinsalu
    Kadi HeinsaluPeatoimetajaTel: 667 0451kadi.heinsalu@aripaev.ee
    Aet Trisberg
    Aet TrisbergAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0455aet.trisberg@aripaev.ee
    Violetta Riidas
    Violetta RiidasToimetajaTel: 667 0454violetta.riidas@aripaev.ee
    Siret Trull
    Siret TrullAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0446siret.trull@aripaev.ee
    Karin Tamm
    Karin TammMeditsiiniuudiste sündmuse juhtTel: 513 8862karin.tamm@aripaev.ee
    Kristi Kammer
    Kristi KammerMeditsiiniuudiste müügi- ja arendusjuhtTel: 507 9553kristi.kammer@aripaev.ee