Triin Tabur • 24 mai 2018 13:45
Jaga lugu:
Uudised
Ainult tellijale

2018 I kv: Plaanilist ravi välismaal oli oodatust vähem

Välismaal osutatud plaanilise ravi ühe juhu keskmine maksumus oli 2018. a I kvartalil 7 400 eurot.  Foto: Scanpix/Caro

Selle aasta esimeses kvartalis on haigekassa välisriigis teostatava plaanilise ravi või uuringu eest tasu maksmise kohustuse üle võtnud 50lt (sh 24 last) taotluse esitanud kindlustatult.

Nendest 23 suunati välisriiki ravile ning 22 uuringutele, selgub haigekassa 2018. a I kvartali aruandest.

Sisu on kättesaadav ainult tellijale. Vaatamiseks logi sisse või osta ligipääs allolevalt lingilt.

VORMISTA TELLIMUS KOHE JA SAAD:
  • Ligipääsu kõigile lukus lugudele
  • Ligipääsu ajalehe PDFidele
  • Tellimus sisaldab Meditsiiniuudiste uudiskirja
  • Jaga lugu:
    Seotud lood
    MEDITSIINIUUDISTE UUDISKIRJAGA LIITUMINE

    Telli olulisemad Meditsiiniuudised igal nädalal enda postkasti.

    Meditsiiniuudised.ee toetajad:

    Enimloetud
    Kadi Heinsalu
    Kadi HeinsaluPeatoimetajaTel: 667 0451kadi.heinsalu@aripaev.ee
    Aet Trisberg
    Aet TrisbergAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0455aet.trisberg@aripaev.ee
    Violetta Riidas
    Violetta RiidasToimetajaTel: 667 0454violetta.riidas@aripaev.ee
    Siret Trull
    Siret TrullAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0446siret.trull@aripaev.ee
    Karin Tamm
    Karin TammMeditsiiniuudiste sündmuse juhtTel: 513 8862karin.tamm@aripaev.ee
    Kristi Kammer
    Kristi KammerMeditsiiniuudiste müügi- ja arendusjuhtTel: 507 9553kristi.kammer@aripaev.ee