Triin Tabur • 4 juuni 2018 09:15
Jaga lugu:
Uudised
Ainult tellijale

Saare haigla vajab sünnitustega jätkamiseks 200 000 eurot

Kuressaare haigla vajab sünnitustega jätkamiseks 200 000 eurot.  Foto: Scanpix/ PantherMedia

Sarnaselt Lõuna-Eesti haiglatele taotleb Kuressaare haigla sünnitusabiteenusega jätkamiseks lisaraha 200 000 eurot aastas.

Kvaliteetse elukeskkonna säilitamiseks Saare maakonnas on haigla seisukohast sünnitusabiteenus elukohast mõistlikul kaugusel olulise tähtsusega ning lahendus ei saa olla logistika korraldamine, vahendab ERR kirja, mille Kuressaare haigla juhtkond peaminister Jüri Ratasele läinud nädalal saatis.

Sisu on kättesaadav ainult tellijale. Lugemiseks logi sisse või osta ligipääs allolevalt lingilt.

VORMISTA TELLIMUS KOHE JA SAAD:
  • Ligipääsu kõigile lukus lugudele
  • Ligipääsu ajalehe PDFidele
  • Tellimus sisaldab Meditsiiniuudiste uudiskirja
  • Jaga lugu:
    Seotud lood
    MEDITSIINIUUDISTE UUDISKIRJAGA LIITUMINE

    Telli olulisemad Meditsiiniuudised igal nädalal enda postkasti.

    Meditsiiniuudised.ee toetajad:

    Kadi Heinsalu
    Kadi HeinsaluPeatoimetajaTel: 667 0451kadi.heinsalu@aripaev.ee
    Aet Trisberg
    Aet TrisbergAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0455aet.trisberg@aripaev.ee
    Violetta Riidas
    Violetta RiidasToimetajaTel: 667 0454violetta.riidas@aripaev.ee
    Siret Trull
    Siret TrullAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0446siret.trull@aripaev.ee
    Karin Tamm
    Karin TammMeditsiiniuudiste sündmuse juhtTel: 513 8862karin.tamm@aripaev.ee
    Kristi Kammer
    Kristi KammerMeditsiiniuudiste müügi- ja arendusjuhtTel: 507 9553kristi.kammer@aripaev.ee