Triin Tabur • 6 juuni 2018 10:15
Jaga lugu:
Uudised
Ainult tellijale

Ravimite käibemaksust vabastamine taas päevakorral

Osa poliitikuid soovib ravimid käibemaksust vabastada.  Foto: Scanpix/Caro

Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna (EKRE) fraktsioon esitas sel nädalal riigikogule eelnõu, mis teeb valitsusele ettepaneku kehtestada ravimitele ja puuetega inimestele mõeldud meditsiiniseadmetele 0-protsendiline käibemaksumäär.

EKRE aseesimees Jaak Madison ütles, et Eesti on praegu ühe kõrgeima ravimitele kehtestatud maksumääraga riike Euroopas, vahendas ERR.

Sisu on kättesaadav ainult tellijale. Vaatamiseks logi sisse või osta ligipääs allolevalt lingilt.

VORMISTA TELLIMUS KOHE JA SAAD:
  • Ligipääsu kõigile lukus lugudele
  • Ligipääsu ajalehe PDFidele
  • Tellimus sisaldab Meditsiiniuudiste uudiskirja
  • Jaga lugu:
    Seotud lood
    MEDITSIINIUUDISTE UUDISKIRJAGA LIITUMINE

    Telli olulisemad Meditsiiniuudised igal nädalal enda postkasti.

    Meditsiiniuudised.ee toetajad:

    Enimloetud
    Kadi Heinsalu
    Kadi HeinsaluPeatoimetajaTel: 667 0451kadi.heinsalu@aripaev.ee
    Aet Trisberg
    Aet TrisbergAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0455aet.trisberg@aripaev.ee
    Violetta Riidas
    Violetta RiidasToimetajaTel: 667 0454violetta.riidas@aripaev.ee
    Siret Trull
    Siret TrullAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0446siret.trull@aripaev.ee
    Karin Tamm
    Karin TammMeditsiiniuudiste sündmuse juhtTel: 513 8862karin.tamm@aripaev.ee
    Kristi Kammer
    Kristi KammerMeditsiiniuudiste müügi- ja arendusjuhtTel: 507 9553kristi.kammer@aripaev.ee