Galerii: Lee Padrik avas Tallinnas uue kliiniku

Vasakult: kliiniku õendusjuht Jane Pail, naistearst Kristina Kuhi ja naistearst Lee Padrik. Mõlemad arstid on ka kliiniku omanikud ja juhatuse liikmed.
Vasakult: kliiniku õendusjuht Jane Pail, naistearst Kristina Kuhi ja naistearst ...

Lasnamäe Tervisemajas avati eile, 12. juunil erakliinik Tallinna Eriarstikeskus, kus asuvad tööle erinevate valdkondade eriarstid.

Patsiente hakkavad vastu võtma naistearstid, mammoloog, kardioloog, ortopeed, endokrinoloog, gastroenteroloog ja silmaarst. Toetavatest spetsialistidest pakub teenuseid jalaraviõde ning keskuses saab teha ka labori- ja radioloogilisi uuringuid.

Tallinna Eriarstikeskuse üks omanikke, asutaja ja juhatuse liige Lee Padrik selgitas, et keskuse loomisel lähtuti esmalt sellest, et patsientidele saaks pakkuda parimat võimalikku eriarstiabi. "Selleks on oluline, et meeskond oleks tugev. Meil asuvad tööle suure kogemuse ja kaasaegsete teadmistega oma eriala spetsialistid, näiteks on meiega liitunud tunnustatud endokrinoloog Ülle Jakovlev, silmaarst Veiko Reigo ja gastroenteroloog Toomas Kariis," rääkis Padrik.

"Tähtis on ka rõhutada, et tegemist on arstide poolt loodud keskusega. Töökeskkonda luues oleme valinud kvaliteetseima meditsiinilise aparatuuri ja tänu sellele saame pakkuda patsientidele vaid parimaid diagnostika- ja ravivõimalusi," sõnas Padrik.

Lähitulevikus laieneb pakutavate erialade valik, tööle asuvad ka kirurg, nahaarst, nina-, kõrva- ja kurguarstid, reumatoloog ja töötervishoiuarst.

Tallinna Eriarstikeskus asub aadressil Linnamäe tee 3, Lasnamäe Tervisemaja viiendal korrusel.

Galerii

Lisa kommentaar

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

JÄLGI MEDITSIINIUUDISEID SOTSIAALMEEDIAS:

RSS

Seotud lood

Küsitlus

Valdkonna tööpakkumised

Meditsiini­uudised

12. veebruar 2019

Laadi PDF

Meditsiin Fookuses

veebruar 2019

Laadi PDF

Tervise­uudised

veebruar 2019

Laadi PDF

Meditsiiniuudiseid ja mu.ee saavad tellida vaid need isikud, kellel on kehtiv retseptikirjutamise õigus. Toimetusel on õigus seda küsida ja kontrollida.