15 juuni 2018 09:30
Jaga lugu:
Uudised
Ainult tellijale

Soomes soovitakse apteegiturule muudatusi

Soome apteegiturg on karmilt reguleeritud.  Foto: Scanpix/Phantermedia

Soomes soovitakse purustada apteekide kartellilaadne tegutsemine ja tuua turule rohkem konkurentsi ning retseptivabad ravimid lubada ka mujale müüki.

Apteekide tegevust uurinud töörühm teeb ettepaneku suurendada konkurentsi apteegiturul, lasta vabaks ravimite hinnad ja loobuda omandipiirangutest, kirjutas Helsingin Sanomat.

VORMISTA TELLIMUS KOHE JA SAAD:
  • Ligipääsu kõigile lukus lugudele
  • Ligipääsu ajalehe PDFidele
  • Tellimus sisaldab Meditsiiniuudiste uudiskirja
  • Jaga lugu:
    Seotud lood
    MEDITSIINIUUDISTE UUDISKIRJAGA LIITUMINE

    Telli olulisemad Meditsiiniuudised igal nädalal enda postkasti.

    Meditsiiniuudised.ee toetajad:

    Kadi Heinsalu
    Kadi HeinsaluPeatoimetajaTel: 667 0451kadi.heinsalu@aripaev.ee
    Aet Trisberg
    Aet TrisbergAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0455aet.trisberg@aripaev.ee
    Violetta Riidas
    Violetta RiidasToimetajaTel: 667 0454violetta.riidas@aripaev.ee
    Siret Trull
    Siret TrullAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0446siret.trull@aripaev.ee
    Karin Tamm
    Karin TammMeditsiiniuudiste sündmuse juhtTel: 513 8862karin.tamm@aripaev.ee
    Kristi Kammer
    Kristi KammerMeditsiiniuudiste müügi- ja arendusjuhtTel: 507 9553kristi.kammer@aripaev.ee