Siret Trull • 1 märts 2018 05:00
Jaga lugu:
Uudised
Ainult tellijale

Digiretsept muutub piiriüleseks

Tervise ja Heaolu Infosüsteemide Keskuse projekti “Piiriülene terviseandmete vahetus” projektijuht Katre Pruul  Foto: Eiko Kink / Äripäev

Eesti on tehniliselt suviseks digiretsepti piiriüleseks käivitamiseks valmis, kinnitab Tervise ja Heaolu Infosüsteemide Keskuse projekti “Piiriülene terviseandmete vahetus” projektijuht Katre Pruul.

Kuidas piiriülese digiretsepti käivitamiseni jõuti?

contentIsAvailabeForDoctorsOnly

Õigus lugeda on arstidel, ämmaemandatel, proviisoritel ja farmatseutidel.

Jaga lugu:
Seotud lood
Kõik seotud lood
MEDITSIINIUUDISTE UUDISKIRJAGA LIITUMINE

Telli olulisemad Meditsiiniuudised igal nädalal enda postkasti.

Meditsiiniuudised.ee toetajad:

Kadi Heinsalu
Kadi HeinsaluPeatoimetajaTel: 667 0451kadi.heinsalu@aripaev.ee
Aet Trisberg
Aet TrisbergAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0455aet.trisberg@aripaev.ee
Violetta Riidas
Violetta RiidasToimetajaTel: 667 0454violetta.riidas@aripaev.ee
Siret Trull
Siret TrullAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0446siret.trull@aripaev.ee
Karin Tamm
Karin TammMeditsiiniuudiste sündmuse juhtTel: 513 8862karin.tamm@aripaev.ee
Kristi Kammer
Kristi KammerMeditsiiniuudiste müügi- ja arendusjuhtTel: 507 9553kristi.kammer@aripaev.ee