Violetta Riidas • 19 juuni 2018 05:00
Jaga lugu:
Uudised
Ainult tellijale

Fookusesse tuleb võtta ennetav hambaravi

Hambaravis tuleks tegeleda eelkõige ennetusega.  Foto: vimeo.com

Eesti Hambaarstide Liit võttis kokku oma seisukohad hambaravi korralduse kohta.

Eesti Hambaarstide Liit tervitab riigi soovi tõsta hambaraviteenuse kättesaadavust ning pöörata rohkem tähelepanu suutervisele. Senine peamiselt erakliinikutel põhinev hambaraviteenus on aastate jooksul oma kvaliteedilt arenenud Euroopa parimate tasemele. Investeeringud tänapäevastesse raviseadmetesse ja personali täiendkoolitamisse võimaldavad pakkuda laia valikut nii suuhaigusi ennetavaid kui ka hammaskonda restaureerivaid teenuseid.

VORMISTA TELLIMUS KOHE JA SAAD:
  • Ligipääsu kõigile lukus lugudele
  • Ligipääsu ajalehe PDFidele
  • Tellimus sisaldab Meditsiiniuudiste uudiskirja
  • Jaga lugu:
    Seotud lood
    MEDITSIINIUUDISTE UUDISKIRJAGA LIITUMINE

    Telli olulisemad Meditsiiniuudised igal nädalal enda postkasti.

    Meditsiiniuudised.ee toetajad:

    Kadi Heinsalu
    Kadi HeinsaluPeatoimetajaTel: 667 0451kadi.heinsalu@aripaev.ee
    Aet Trisberg
    Aet TrisbergAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0455aet.trisberg@aripaev.ee
    Violetta Riidas
    Violetta RiidasToimetajaTel: 667 0454violetta.riidas@aripaev.ee
    Siret Trull
    Siret TrullAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0446siret.trull@aripaev.ee
    Karin Tamm
    Karin TammMeditsiiniuudiste sündmuse juhtTel: 513 8862karin.tamm@aripaev.ee
    Kristi Kammer
    Kristi KammerMeditsiiniuudiste müügi- ja arendusjuhtTel: 507 9553kristi.kammer@aripaev.ee