Violetta Riidas • 21 juuni 2018 09:30
Jaga lugu:
Uudised
Ainult tellijale

Teismelistel üha rohkem psüühikahäireid

Riigil puudub korralik ülevaade laste käitumis- ja psüühikahaiguste kohta.  Foto: Scanpix/ PantherMedia

Riigil puudub korralik ülevaade laste käitumis- ja psüühikahaiguste kohta.

Riigil puudub täielik statistika laste käitumis- ja psüühikahaiguste kohta, ent teada on, et 15-19-aastaste esmahaigestumused psüühikahäiretesse on viimastel aastatel sagenenud. Kokku hinnatakse selliste laste arvuks 20 000 kuni 40 000 ehk 10 kuni 20 protsenti kõigist alaealistest. Ligi 3000 last tarvitab antidepressante.

VORMISTA TELLIMUS KOHE JA SAAD:
  • Ligipääsu kõigile lukus lugudele
  • Ligipääsu ajalehe PDFidele
  • Tellimus sisaldab Meditsiiniuudiste uudiskirja
  • Jaga lugu:
    MEDITSIINIUUDISTE UUDISKIRJAGA LIITUMINE

    Telli olulisemad Meditsiiniuudised igal nädalal enda postkasti.

    Meditsiiniuudised.ee toetajad:

    Kadi Heinsalu
    Kadi HeinsaluPeatoimetajaTel: 667 0451kadi.heinsalu@aripaev.ee
    Aet Trisberg
    Aet TrisbergAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0455aet.trisberg@aripaev.ee
    Violetta Riidas
    Violetta RiidasToimetajaTel: 667 0454violetta.riidas@aripaev.ee
    Siret Trull
    Siret TrullAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0446siret.trull@aripaev.ee
    Karin Tamm
    Karin TammMeditsiiniuudiste sündmuse juhtTel: 513 8862karin.tamm@aripaev.ee
    Kristi Kammer
    Kristi KammerMeditsiiniuudiste müügi- ja arendusjuhtTel: 507 9553kristi.kammer@aripaev.ee