• 27.06.18, 14:00
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

Arsti elukutse on endiselt väga ligitõmbav

Kolmapäeva, 27. juuni pärastlõunaks oli Tartu Ülikooli eestikeelsete õppekavade alusel õppimiseks esitatud üle 460 sooviavalduse õppimaks arstiteadust, kohti on 185.
Tartu Ülikooli ees.
  • Tartu Ülikooli ees.
See teeb konkursiks 2,65, kuid ilmselt see suureneb, kuna avaldusi võetakse vastu nädala lõpuni.

Seotud lood

Uudised
  • 10.09.18, 08:00
Prof Lember: õppekohad täideti parimatega
Sel õppeaastal alustas meditsiiniteaduste valdkonnas 463 uut üliõpilast ja 150 residenti.
  • ST
Sisuturundus
  • 22.01.26, 13:58
Tammsaare Tervisemajast kujuneb üks piirkonna suurimaid perearstikeskuseid
Mustamäele rajatav Tammsaare Tervisemaja on kasvamas üheks piirkonna suurimaks perearstikeskuseks, koondades ühe katuse alla arvestatava hulga perearstinimistuid ja laia valiku esmatasandi terviseteenuseid. Ehituses olev ja aasta pärast valmiv 6-korruseline tervisemaja hakkab teenindama enam kui 100 000 elanikku Mustamäe, Õismäe ja Kristiine piiril.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Meditsiiniuudised esilehele