TÜK kuulutas välja konkursi juhatuse liikmete leidmiseks

Tartu Ülikooli Kliinikumi nõukogu kuulutas välja konkursi nelja juhatuse liikme leidmiseks. Praeguste juhatuse liikmete volitused lõppevad 30. septembril .

Kõik juhatuse liikmeteks kandideerijad peavad vastama Kliinikumi põhikirjas juhatuse liikmetele esitatud nõuetele, olema innovatsioonimeelsed, hea suhtlemisoskusega ja meeskonnatööle orienteeritud ning omama väga head eesti keele oskust kõnes ja kirjas ning head inglise keele oskust kõnes.

Otsitavad juhatuse liikmed on: ravijuht, finantsjuht, haldusjuht ja infotehnoloogiajuht.

Ravijuhi vastutusvaldkonnaks on integreeritud ravi-, õppe- ja teadustöö ning tervishoiu edendamine.
Ravijuhiks kandideerijal peab olema akadeemiline meditsiiniline kõrgharidus (omandatud arstikutse) ning doktorikraad; avaliku esinemise oskus; vähemalt 10-aastane erialase töö kogemus ja vähemalt 3-aastane juhtimiskogemus tervishoiuasutuses; rahvusvahelisel tasemel teadus- ja arendustöö kogemus.

Finantsjuhi vastutusvaldkonnaks on eelarveprotsess ning raamatupidamisarvestus ja –aruandlus.
Finantsjuhiks kandideerijal peab olema erialane kõrgharidus (soovitavalt magistrikraad või sellega võrdsustatud haridustase); vähemalt 3-aastane valdkonnas tegutsemise ning juhtimiskogemus suurorganisatsioonis, soovitavalt tervishoiusüsteemis või -asutuses.

Haldusjuhi vastutusvaldkonnaks on kogu kliinikumi taristu haldamine ja parendamine ning hanketegevus.
Haldusjuhiks kandideerijal peab olema kõrgharidus (soovitavalt magistrikraad või sellega võrdsustatud haridustase); vähemalt 3-aastane valdkonnas tegutsemise ning juhtimiskogemus suurorganisatsioonis.

Infotehnoloogiajuhi vastutusvaldkonnaks on kliinikumi ja temaga seotud asutuste tegevust ja eesmärke toetava info- ja kommunikatsioonitehnoloogia strateegia väljatöötamine ja elluviimine.
Infotehnoloogiajuhiks kandideerijal peab olema erialane kõrgharidus (soovitavalt magistrikraad või sellega võrdsustatud haridustase); vähemalt 3-aastane erialase töö ning suurprojektide juhtimise kogemus tervishoiusüsteemis.

Kandideerimisdokumendid juhatuse liikmete konkursil osalemiseks tuleb esitada hiljemalt 21. augustil 2018. 

Lisa kommentaar

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

JÄLGI MEDITSIINIUUDISEID SOTSIAALMEEDIAS:

RSS

Seotud lood

Küsitlus

Valdkonna tööpakkumised

Meditsiini­uudised

12. veebruar 2019

Laadi PDF

Meditsiin Fookuses

veebruar 2019

Laadi PDF

Tervise­uudised

veebruar 2019

Laadi PDF

Meditsiiniuudiseid ja mu.ee saavad tellida vaid need isikud, kellel on kehtiv retseptikirjutamise õigus. Toimetusel on õigus seda küsida ja kontrollida.