17 august 2018 13:30
Jaga lugu:
Uudised
Ainult tellijale

Hambaarstid soovivad ise end valvata

Hambaarstide liit tegi sotsiaalministeeriumi ettepaneku anda hambaraviteenuste osutajate registri pidamine ja järelevalvefunktsioon hambaarstidele. Pildil liidu juht Marek Vink  Foto: Meditsiiniuudised, mu.ee

Hambaarstide liit tegi sotsiaalministeeriumi ettepaneku anda hambaraviteenuste osutajate registri pidamine ja järelevalvefunktsioon hambaarstidele.

Eesti Hambaarstide Liit tegi sotsiaalministeeriumi pöördumise, milles tegi ettepaneku anda sisuline järelevalve hambaarstide töö üle hambaarstide poolt loodavale Eesti Hambaarstide Kojale. 

VORMISTA TELLIMUS KOHE JA SAAD:
  • Ligipääsu kõigile lukus lugudele
  • Ligipääsu ajalehe PDFidele
  • Tellimus sisaldab Meditsiiniuudiste uudiskirja
  • Jaga lugu:
    Seotud lood
    MEDITSIINIUUDISTE UUDISKIRJAGA LIITUMINE

    Telli olulisemad Meditsiiniuudised igal nädalal enda postkasti.

    Meditsiiniuudised.ee toetajad:

    Kadi Heinsalu
    Kadi HeinsaluPeatoimetajaTel: 667 0451kadi.heinsalu@aripaev.ee
    Aet Trisberg
    Aet TrisbergAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0455aet.trisberg@aripaev.ee
    Violetta Riidas
    Violetta RiidasToimetajaTel: 667 0454violetta.riidas@aripaev.ee
    Siret Trull
    Siret TrullAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0446siret.trull@aripaev.ee
    Karin Tamm
    Karin TammMeditsiiniuudiste sündmuse juhtTel: 513 8862karin.tamm@aripaev.ee
    Kristi Kammer
    Kristi KammerMeditsiiniuudiste müügi- ja arendusjuhtTel: 507 9553kristi.kammer@aripaev.ee