Violetta Riidas • 21 august 2018 09:15
Jaga lugu:
Uudised
Ainult tellijale

Sarv: huvide konfliktist ei ole meile teatatud

Eesti Apteekrite Liidu peaproviisor Kaidi Sarv nentis, et olukordi, kus proviisor või farmatseut töötab lisaks apteegile näiteks ravimifirmas, tuleb praktilises elus ette.  Foto: Raul Mee / Äripaev

Meditsiiniuudiste küsimusele, kas ravimiesindaja võib töötada apteekrina ja kuidas oleks sellisel juhul tagatud huvide konflikti vältimine, vastas Apteekrite Liidu peaproviisor Kaidi Sarv.

Kaidi Sarv kommenteeris ravimitootjate liidu eetikakomiteele esitatud küsimust, kas ravimiesindaja võiks töötada ka apteegis: "Apteekrite Liit ei ole seda teemat arutanud ega ühtegi sellist otsust vastu võtnud. Samuti ei reguleeri sellist olukorda eetikakoodeks.

Sisu on kättesaadav ainult tellijale. Lugemiseks logi sisse või osta ligipääs allolevalt lingilt.

VORMISTA TELLIMUS KOHE JA SAAD:
  • Ligipääsu kõigile lukus lugudele
  • Ligipääsu ajalehe PDFidele
  • Tellimus sisaldab Meditsiiniuudiste uudiskirja
  • Jaga lugu:
    Seotud lood
    MEDITSIINIUUDISTE UUDISKIRJAGA LIITUMINE

    Telli olulisemad Meditsiiniuudised igal nädalal enda postkasti.

    Meditsiiniuudised.ee toetajad:

    Kadi Heinsalu
    Kadi HeinsaluPeatoimetajaTel: 667 0451kadi.heinsalu@aripaev.ee
    Aet Trisberg
    Aet TrisbergAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0455aet.trisberg@aripaev.ee
    Violetta Riidas
    Violetta RiidasToimetajaTel: 667 0454violetta.riidas@aripaev.ee
    Siret Trull
    Siret TrullAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0446siret.trull@aripaev.ee
    Karin Tamm
    Karin TammMeditsiiniuudiste sündmuse juhtTel: 513 8862karin.tamm@aripaev.ee
    Kristi Kammer
    Kristi KammerMeditsiiniuudiste müügi- ja arendusjuhtTel: 507 9553kristi.kammer@aripaev.ee