Triin Tabur • 29 august 2018 12:30
Jaga lugu:
Uudised
Ainult tellijale

Bioanalüütikute õpe alustab Tallinnas viimast aastat

Laboris.  Foto: Erik Prozes/ÄP

Täna alustab Tallinnas õppetööd viimane lend Tartu Tervishoiu Kõrgkooli bioanalüütiku õppekava tudengeid, edaspidi jätkub õppetöö ainult Tartus.

Teist ja viimast aastat toimub õpe Tallinnas, et koolitada spetsialiste eelkõige pealinnas asuvatele tervishoiuasutustele. Tehnoloogia arenguga kaasneb tervishoiuasutustes suurem laboratoorsete uuringute hulk, mis omakorda nõuab spetsiifilisemaid teadmisi, mida saab omandada bioanalüütikuks õppides.

Sisu on kättesaadav ainult tellijale. Lugemiseks logi sisse või osta ligipääs allolevalt lingilt.

VORMISTA TELLIMUS KOHE JA SAAD:
  • Ligipääsu kõigile lukus lugudele
  • Ligipääsu ajalehe PDFidele
  • Tellimus sisaldab Meditsiiniuudiste uudiskirja
  • Jaga lugu:
    Seotud lood
    MEDITSIINIUUDISTE UUDISKIRJAGA LIITUMINE

    Telli olulisemad Meditsiiniuudised igal nädalal enda postkasti.

    Meditsiiniuudised.ee toetajad:

    Kadi Heinsalu
    Kadi HeinsaluPeatoimetajaTel: 667 0451kadi.heinsalu@aripaev.ee
    Aet Trisberg
    Aet TrisbergAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0455aet.trisberg@aripaev.ee
    Violetta Riidas
    Violetta RiidasToimetajaTel: 667 0454violetta.riidas@aripaev.ee
    Siret Trull
    Siret TrullAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0446siret.trull@aripaev.ee
    Karin Tamm
    Karin TammMeditsiiniuudiste sündmuse juhtTel: 513 8862karin.tamm@aripaev.ee
    Kristi Kammer
    Kristi KammerMeditsiiniuudiste müügi- ja arendusjuhtTel: 507 9553kristi.kammer@aripaev.ee