Sotsiaalmeedias tunnevad MMSi vastu huvi ka tervishoiutöötajad

Facebooki suletud grupiga "MMS ja DMSO Eesti" on liitunud enam kui kaheksa tuhat eestlast, kelle seas on ka suur hulk meditsiinitöötajaid.

Liikmete hulgas on medõdesid, ämmaemandaid, perearste ja mitmeid teisi meditsiinivaldkonna töötajaid, kirjutas Õhtuleht.

Paljud on oma profiilil märkinud töökohaks mõne suure Eesti haigla, mitme liikme kontol on kirjas, et nad on õppinud tervishoiu kõrgkoolis. 

Meditsiiniasutustest kõige enam on MMSi grupis esindatud Viljandi haigla. Kuus inimest on oma sotsiaalmeedia kontol märkinud, et töötavad just nimelt seal. Haigla juhtkond leiab teemat kommentaarides, et nad ei saa keelata, mida inimesed vabal ajal teevad.

Õdede liidu president Anneli Kannus tunnistab, et ta ei oska isegi spekuleerida, mis põhjusel on tervishoiutöötajad MMSi grupiga liitunud. "Võimalik, et tervishoiutöötajatena soovivad nad olla informeeritud grupis levitatavatest müütidest. Õdede liit toetab ainult teaduspõhist haiguste ennetamist ja ravi. MMS ja DMSO on tervisele ohtlikud ained ning neid ei tohi tarbida," sõnas Kannus.

Täismahus lugu Õhtulehes.

Lisa kommentaar

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

JÄLGI MEDITSIINIUUDISEID SOTSIAALMEEDIAS:

RSS

Seotud lood

Küsitlus

Valdkonna tööpakkumised

Meditsiini­uudised

12. märts 2019

Laadi PDF

Meditsiin Fookuses

veebruar 2019

Laadi PDF

Tervise­uudised

veebruar 2019

Laadi PDF

Meditsiiniuudiseid ja mu.ee saavad tellida vaid need isikud, kellel on kehtiv retseptikirjutamise õigus. Toimetusel on õigus seda küsida ja kontrollida.