Violetta Riidas • 23 november 2017 05:00
Jaga lugu:
Uudised
Ainult tellijale

Pille Ilves osutus vaktsineerimisvaste foorumi administraatoriks

Foto: Terje Lepp

Eesti Patsientide Esindusühigu juht Pille Ilves osutus vaktsineerimisvastaste foorumi administraatoriks, selgus eilsest saatest Pealtnägija.

Vaktsineerimise skeptikute foorumis kohtab nii MMS skandaalist tuttavaid nimesid kui ka soliidse positsiooniga inimesi. Vast kõige suurem üllatus on, kes peidab end foorumi administraatori varjunime Pille Triinuke all. Tavaelus on ta Pille Ilves, kes juhib juba aastaid Eesti Patsientide Esindusühigut ehk kes on ise tervishoiuvaldkonna inimene, vahendas Postimees ETV saadet «Pealtnägija».

Sisu on kättesaadav ainult tellijale. Lugemiseks logi sisse või osta ligipääs allolevalt lingilt.

VORMISTA TELLIMUS KOHE JA SAAD:
  • Ligipääsu kõigile lukus lugudele
  • Ligipääsu ajalehe PDFidele
  • Tellimus sisaldab Meditsiiniuudiste uudiskirja
  • Jaga lugu:
    Seotud lood
    Kõik seotud lood
    MEDITSIINIUUDISTE UUDISKIRJAGA LIITUMINE

    Telli olulisemad Meditsiiniuudised igal nädalal enda postkasti.

    Meditsiiniuudised.ee toetajad:

    Kadi Heinsalu
    Kadi HeinsaluPeatoimetajaTel: 667 0451kadi.heinsalu@aripaev.ee
    Aet Trisberg
    Aet TrisbergAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0455aet.trisberg@aripaev.ee
    Violetta Riidas
    Violetta RiidasToimetajaTel: 667 0454violetta.riidas@aripaev.ee
    Siret Trull
    Siret TrullAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0446siret.trull@aripaev.ee
    Karin Tamm
    Karin TammMeditsiiniuudiste sündmuse juhtTel: 513 8862karin.tamm@aripaev.ee
    Kristi Kammer
    Kristi KammerMeditsiiniuudiste müügi- ja arendusjuhtTel: 507 9553kristi.kammer@aripaev.ee