Triin Tabur • 6 september 2018 05:00
Jaga lugu:
Uudised
Ainult tellijale

Linnale kuuluval perearstikeskusel uus juht

Tallinna MUPAKi juht Kristel Amjärv lahkus 2018 agustis ametist.  Foto: ÄP/Erik Prozes

Tallinna Munitsipaalperearstikeskuse senine pikaaegne juht Kristel Amjärv pani augustis ameti maha. Uus juht tuli samast keskusest.

Alates 6. augustist on perearstikeskuse uus juht Karin Oviir, kes on kliiniku kodulehe andmetel samas ka õendusjuht ja pereõde. 

Lugemiseks logi sisse või registreeri oma tervishoiutöötaja registrikood alloleval lingil.

Õigus lugeda on arstidel, ämmaemandatel, proviisoritel ja farmatseutidel.

Jaga lugu:
Seotud lood
MEDITSIINIUUDISTE UUDISKIRJAGA LIITUMINE

Telli olulisemad Meditsiiniuudised igal nädalal enda postkasti.

Meditsiiniuudised.ee toetajad:

Kadi Heinsalu
Kadi HeinsaluPeatoimetajaTel: 667 0451kadi.heinsalu@aripaev.ee
Aet Trisberg
Aet TrisbergAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0455aet.trisberg@aripaev.ee
Violetta Riidas
Violetta RiidasToimetajaTel: 667 0454violetta.riidas@aripaev.ee
Siret Trull
Siret TrullAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0446siret.trull@aripaev.ee
Karin Tamm
Karin TammMeditsiiniuudiste sündmuse juhtTel: 513 8862karin.tamm@aripaev.ee
Kristi Kammer
Kristi KammerMeditsiiniuudiste müügi- ja arendusjuhtTel: 507 9553kristi.kammer@aripaev.ee