12 september 2018 08:00
Jaga lugu:
Uudised
Ainult tellijale

Tiit Härma annab ITKs lülisambakirurgiale hoogu juurde

Selle aasta aprillist töötab Ida-Tallinna Keskhaiglas Tiit Härma, kelle tulekuga alustas lülisambakirurgia keskus ka laste ja noorukite süsteemset vastuvõttu.  Foto: ITK

Selle aasta aprillist töötab Ida-Tallinna Keskhaiglas Tiit Härma, kelle tulekuga alustas lülisambakirurgia keskus ka laste ja noorukite süsteemset vastuvõttu.

„Meil on väga hästi läinud ja dr Härma liitumine meeskonnaga on andnud keskusele uue hingamise, meie fookusgrupp oli seni hoopis teine,” ütles keskuse juhataja Taavi Toomela. „Nüüd oleme laiendanud haaret ja hakanud teises tempos töötama.” 

VORMISTA TELLIMUS KOHE JA SAAD:
  • Ligipääsu kõigile lukus lugudele
  • Ligipääsu ajalehe PDFidele
  • Tellimus sisaldab Meditsiiniuudiste uudiskirja
  • Jaga lugu:
    Seotud lood
    MEDITSIINIUUDISTE UUDISKIRJAGA LIITUMINE

    Telli olulisemad Meditsiiniuudised igal nädalal enda postkasti.

    Meditsiiniuudised.ee toetajad:

    Kadi Heinsalu
    Kadi HeinsaluPeatoimetajaTel: 667 0451kadi.heinsalu@aripaev.ee
    Aet Trisberg
    Aet TrisbergAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0455aet.trisberg@aripaev.ee
    Violetta Riidas
    Violetta RiidasToimetajaTel: 667 0454violetta.riidas@aripaev.ee
    Siret Trull
    Siret TrullAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0446siret.trull@aripaev.ee
    Karin Tamm
    Karin TammMeditsiiniuudiste sündmuse juhtTel: 513 8862karin.tamm@aripaev.ee
    Kristi Kammer
    Kristi KammerMeditsiiniuudiste müügi- ja arendusjuhtTel: 507 9553kristi.kammer@aripaev.ee