Uudised
Ainult tellijale

Infoturve on osa arvutikasutaja baastegevusest

Tervise ja Heaolu Infosüsteemide Keskuse direktor Katrin Reinhold  Foto: Andras Kralla / Äripäev

Infotehnoloogia kasutamisega kaasnevad küberründed ja küberohud on kaasaja infotehnoloogiat tarbiva ühiskonnaga kaasas käiv nähtus ning Eestis sama aktuaalsed kui maailmas tervikuna, kirjutab Tervise ja Heaolu Infosüsteemide Keskuse direktor Katrin Reinhold.

Infotehnoloogia tarbijatena peame teadvustama, et meil tuleb kaasnevaid riske maandada – olla turvateadlikud, ründeid ennetada ja avastada ning kaasnevaid mõjusi leevendada. Tänaseks toimunud ründed näitavad, et infoturve ei ole enam kõrvaltegevus, mis kuulub ainult IT-valdkonda, vaid peab olema osa arvutikasutaja baastegevusest.

Lugemiseks logi sisse või registreeri oma tervishoiutöötaja registrikood alloleval lingil.

Õigus lugeda on arstidel, ämmaemandatel, proviisoritel ja farmatseutidel.

Jaga lugu:
Seotud lood
Kõik seotud lood
MEDITSIINIUUDISTE UUDISKIRJAGA LIITUMINE

Telli olulisemad Meditsiiniuudised igal nädalal enda postkasti.

Meditsiiniuudised.ee toetajad:

Kadi Heinsalu
Kadi HeinsaluPeatoimetajaTel: 667 0451kadi.heinsalu@aripaev.ee
Aet Trisberg
Aet TrisbergAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0455aet.trisberg@aripaev.ee
Violetta Riidas
Violetta RiidasToimetajaTel: 667 0454violetta.riidas@aripaev.ee
Siret Trull
Siret TrullAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0446siret.trull@aripaev.ee
Karin Tamm
Karin TammMeditsiiniuudiste sündmuse juhtTel: 513 8862karin.tamm@aripaev.ee
Kristi Kammer
Kristi KammerMeditsiiniuudiste müügi- ja arendusjuhtTel: 507 9553kristi.kammer@aripaev.ee