Triin Tabur • 5 oktoober 2018 05:00
Jaga lugu:
Uudised
Ainult tellijale

Piirkondlike haiglate juhid teenivad võrdset tasu

Priit Eelmäe, TÜ Kliinikumi juht.  Foto: Meeli Küttim

Tartu Ülikooli Kliinikumi juhatuse uues esimehe Priit Eelmäe palk saab olema sama suur kui Põhja-Eesti Regionaalhaigla juhul Agris Peedul.

Kui Peedu kuupalgaks kinnitati tema ametisse astumisel 7500 eurot brutos, siis kliinikumi esindaja kinnitusel on samasugust kuutasu oodata ka nende uuel juhil Priit Eelmäel.

Sisu on kättesaadav ainult arstidele ja apteekritele. Vaatamiseks logi sisse või registreeri oma arstikood alloleval lingil.

Õigus lugeda on arstidel, ämmaemandatel, proviisoritel ja farmatseutidel.

Jaga lugu:
Seotud lood
Kõik seotud lood
MEDITSIINIUUDISTE UUDISKIRJAGA LIITUMINE

Telli olulisemad Meditsiiniuudised igal nädalal enda postkasti.

Meditsiiniuudised.ee toetajad:

Enimloetud
Kadi Heinsalu
Kadi HeinsaluPeatoimetajaTel: 667 0451kadi.heinsalu@aripaev.ee
Aet Trisberg
Aet TrisbergAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0455aet.trisberg@aripaev.ee
Violetta Riidas
Violetta RiidasToimetajaTel: 667 0454violetta.riidas@aripaev.ee
Siret Trull
Siret TrullAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0446siret.trull@aripaev.ee
Karin Tamm
Karin TammMeditsiiniuudiste sündmuse juhtTel: 513 8862karin.tamm@aripaev.ee
Kristi Kammer
Kristi KammerMeditsiiniuudiste müügi- ja arendusjuhtTel: 507 9553kristi.kammer@aripaev.ee