Siret Trull • 27. oktoober 2017
Jaga lugu:
Uudised
Ainult tellijale

Rain Laane palk on 7800 eurot kuus

Rain Laane  Foto: Andras Kralla / ÄP

Haigekassa nõukogu kinnitas juhatuse esimehe Rain Laane ametitasuks 7800 eurot kuus. See on suurem kui peaministril ja koos autohüvitisega pea poole suurem ka eelmise juhi Tanel Rossi palgast.

Nõukogu otsuse alusel makstakse juhatuse esimehele lisaks ametitasule tulemustasu. Tulemustasu makstakse kuni nelja kuu ametitasu ulatuses. Tulemustasu makstakse üks kord aastas.

Sisu on kättesaadav ainult tellijale. Vaatamiseks logi sisse või osta ligipääs allolevalt lingilt.

VORMISTA TELLIMUS KOHE JA SAAD:
  • Ligipääsu kõigile lukus lugudele
  • Ligipääsu ajalehe PDFidele
  • Tellimus sisaldab Meditsiiniuudiste uudiskirja
  • Jaga lugu:
    Seotud lood
    Kõik seotud lood
    MEDITSIINIUUDISTE UUDISKIRJAGA LIITUMINE

    Telli olulisemad Meditsiiniuudised igal nädalal enda postkasti.

    Meditsiiniuudised.ee toetajad:

    Enimloetud
    Kadi Heinsalu
    Kadi HeinsaluPeatoimetajaTel: 667 0451kadi.heinsalu@aripaev.ee
    Aet Trisberg
    Aet TrisbergAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0455aet.trisberg@aripaev.ee
    Violetta Riidas
    Violetta RiidasToimetajaTel: 667 0454violetta.riidas@aripaev.ee
    Siret Trull
    Siret TrullAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0446siret.trull@aripaev.ee
    Karin Tamm
    Karin TammMeditsiiniuudiste sündmuse juhtTel: 513 8862karin.tamm@aripaev.ee
    Kristi Kammer
    Kristi KammerMeditsiiniuudiste müügi- ja arendusjuhtTel: 507 9553kristi.kammer@aripaev.ee