Uudised
Ainult tellijale

Hulgimüüjate TOP 3 hulgas meditsiinitarvikute firma

Tabelis 3. kohal olev MN Medicali tegevusvaldkond on meditsiiniseadmete ja kirurgiriistade ning ortopeediliste abivahendite hulgimüük.  Foto: Postimees/Scanpix

Eesti edukate hulgikauplejate värskes edetabelis on kolmandal kohal OÜ MN Medical, mis tegutseb meditsiiniseadmete hulgimüügi, paigalduse ja tehnilise hooldusega.

OÜ-l MN Medical on filiaal Valgevenemaal esindustegevuse õigusega ning mullused suurimad turud olid Valgevene ja Venemaa. Firma juhatuses on Andrei Matveikov ja Evgeni Beliaev. Omanikuks märgib leht Evgeni Beliaevi 97,5% ulatuses. Firma müügitulu oli 38 098 992 eurot, ärikasum 3 193 314 eurot. Aasta varem oli firma samas tabelis 77. kohal.

Sisu on kättesaadav ainult tellijale. Vaatamiseks logi sisse või osta ligipääs allolevalt lingilt.

VORMISTA TELLIMUS KOHE JA SAAD:
  • Ligipääsu kõigile lukus lugudele
  • Ligipääsu ajalehe PDFidele
  • Tellimus sisaldab Meditsiiniuudiste uudiskirja
  • Jaga lugu:
    Seotud lood
    MEDITSIINIUUDISTE UUDISKIRJAGA LIITUMINE

    Telli olulisemad Meditsiiniuudised igal nädalal enda postkasti.

    Meditsiiniuudised.ee toetajad:

    Enimloetud
    Kadi Heinsalu
    Kadi HeinsaluPeatoimetajaTel: 667 0451kadi.heinsalu@aripaev.ee
    Aet Trisberg
    Aet TrisbergAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0455aet.trisberg@aripaev.ee
    Violetta Riidas
    Violetta RiidasToimetajaTel: 667 0454violetta.riidas@aripaev.ee
    Siret Trull
    Siret TrullAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0446siret.trull@aripaev.ee
    Karin Tamm
    Karin TammMeditsiiniuudiste sündmuse juhtTel: 513 8862karin.tamm@aripaev.ee
    Kristi Kammer
    Kristi KammerMeditsiiniuudiste müügi- ja arendusjuhtTel: 507 9553kristi.kammer@aripaev.ee