Uudised
Ainult tellijale

Tartu ülikoolis kaitsti väitekiri haiglahingehoiust

Pilk hooldushaiglasse.  Foto: Veiko Tõkman

Tartu ülikooli usuteaduskonnas väitles end augusti lõpul doktoriks Liidia Meel. Töö teemaks oli "Interdistsiplinaarse meeskonnapõhise hingehoiu mudel Eesti tervishoiuasutustele".

Juhendajaks oli usuteaduskonna prof Tõnu Lehtsaar, oponendiks dr Anne Vandenhoeck Leuveni ülikoolist Belgiast, vahendas Eesti Kirik.

VORMISTA TELLIMUS KOHE JA SAAD:
  • Ligipääsu kõigile lukus lugudele
  • Ligipääsu ajalehe PDFidele
  • Tellimus sisaldab Meditsiiniuudiste uudiskirja
  • Jaga lugu:
    Seotud lood
    MEDITSIINIUUDISTE UUDISKIRJAGA LIITUMINE

    Telli olulisemad Meditsiiniuudised igal nädalal enda postkasti.

    Meditsiiniuudised.ee toetajad:

    Kadi Heinsalu
    Kadi HeinsaluPeatoimetajaTel: 667 0451kadi.heinsalu@aripaev.ee
    Aet Trisberg
    Aet TrisbergAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0455aet.trisberg@aripaev.ee
    Violetta Riidas
    Violetta RiidasToimetajaTel: 667 0454violetta.riidas@aripaev.ee
    Siret Trull
    Siret TrullAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0446siret.trull@aripaev.ee
    Karin Tamm
    Karin TammMeditsiiniuudiste sündmuse juhtTel: 513 8862karin.tamm@aripaev.ee
    Kristi Kammer
    Kristi KammerMeditsiiniuudiste müügi- ja arendusjuhtTel: 507 9553kristi.kammer@aripaev.ee