Triin Tabur • 29 oktoober 2018 13:30
Jaga lugu:
Uudised
Ainult tellijale

Eesti arst pälvis olümpiakomitee spordimeditsiini diplomi

ROKi poolt diplomeeritud Pii Müller (keskel) koos ROKi spordimeditsiini programmi juhtidega – ROK-i meditsiinikomisjoni toitumise töögrupi juht prof. Ronald Maughan (vasakul) ja ROKi teadusuuringute juht prof. Lars Engebretsen.  Foto: Spordimeditsiini SA

Pii Müller on esimene Eestis töötav spordiarst, kes on läbinud programmi, mida Rahvusvaheline Olümpiakomitee eeldab tulevikus kõigilt olümpiavõistlustel koondisi teenindavatelt arstidelt.

Spordimeditsiini Sihtasutuse spordiarst Pii Müller läbis Rahvusvahelise Olümpiakomitee  (ROK) kaheaastase spordimeditsiini täiendõppe programmi "Diploma in Sports Medicine". 

Sisu on kättesaadav ainult tellijale. Vaatamiseks logi sisse või osta ligipääs allolevalt lingilt.

VORMISTA TELLIMUS KOHE JA SAAD:
  • Ligipääsu kõigile lukus lugudele
  • Ligipääsu ajalehe PDFidele
  • Tellimus sisaldab Meditsiiniuudiste uudiskirja
  • Jaga lugu:
    Seotud lood
    MEDITSIINIUUDISTE UUDISKIRJAGA LIITUMINE

    Telli olulisemad Meditsiiniuudised igal nädalal enda postkasti.

    Meditsiiniuudised.ee toetajad:

    Enimloetud
    Kadi Heinsalu
    Kadi HeinsaluPeatoimetajaTel: 667 0451kadi.heinsalu@aripaev.ee
    Aet Trisberg
    Aet TrisbergAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0455aet.trisberg@aripaev.ee
    Violetta Riidas
    Violetta RiidasToimetajaTel: 667 0454violetta.riidas@aripaev.ee
    Siret Trull
    Siret TrullAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0446siret.trull@aripaev.ee
    Karin Tamm
    Karin TammMeditsiiniuudiste sündmuse juhtTel: 513 8862karin.tamm@aripaev.ee
    Kristi Kammer
    Kristi KammerMeditsiiniuudiste müügi- ja arendusjuhtTel: 507 9553kristi.kammer@aripaev.ee