Kadi Heinsalu • 7 november 2018 10:19
Jaga lugu:
Uudised
Ainult tellijale

Haigekassa nõukogu kinnitas arengukava aastani 2022

Haigekassa logo nende peamaja seinal Tallinnas.  Foto: Meditsiiniuudised, mu.ee

Eelmisel reedel kinnitas haigekassa nõukogu uue arengukava aastateks 2019-2022, milles on väga palju uudsete mõõdikute ja lahenduste ootusi.

Haigekassa visioon on selle arengukava järgi tagada inimestele turvatunne terviseprobleemide tekkimisel ja lahendamisel selliselt, et tervena elatud aastate arv kasvab. Haigekassa missioon on tagada kindlustatutele ravikindlustushüvitiste kättesaadavus.

VORMISTA TELLIMUS KOHE JA SAAD:
  • Ligipääsu kõigile lukus lugudele
  • Ligipääsu ajalehe PDFidele
  • Tellimus sisaldab Meditsiiniuudiste uudiskirja
  • Jaga lugu:
    Seotud lood
    MEDITSIINIUUDISTE UUDISKIRJAGA LIITUMINE

    Telli olulisemad Meditsiiniuudised igal nädalal enda postkasti.

    Meditsiiniuudised.ee toetajad:

    Kadi Heinsalu
    Kadi HeinsaluPeatoimetajaTel: 667 0451kadi.heinsalu@aripaev.ee
    Aet Trisberg
    Aet TrisbergAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0455aet.trisberg@aripaev.ee
    Violetta Riidas
    Violetta RiidasToimetajaTel: 667 0454violetta.riidas@aripaev.ee
    Siret Trull
    Siret TrullAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0446siret.trull@aripaev.ee
    Karin Tamm
    Karin TammMeditsiiniuudiste sündmuse juhtTel: 513 8862karin.tamm@aripaev.ee
    Kristi Kammer
    Kristi KammerMeditsiiniuudiste müügi- ja arendusjuhtTel: 507 9553kristi.kammer@aripaev.ee