Uudised
Ainult tellijale

Tervishoiuteenuste müügist teeniti mullu 1,2 miljardit eurot tulu

Foto: Scanpix/ PantherMedia

Tervishoiuteenuse osutajate 2017. aasta majandustulemused paranesid võrreldes eelnenud aastaga: tulud teenuste müügist kasvasid kiiremini kui kulud, kasumid suurenesid, ka põhivarasse investeeriti rohkem kui aasta varem, selgus Tervise Arengu Instituudi (TAI) täna avaldatud andmetest.

Tervishoiuteenuse osutajad said 2017. aastal teenuste müügist tulu 1,2 miljardit eurot, mis on 9% enam kui aasta varem. Enim panustasid tervishoiusektorisse haiglad, kes andsid 65% sektori tuludest. Osatähtsuselt järgnesid hambaraviteenuse osutajad (11%), perearstikeskused (10%) ja ambulatoorse eriarstiabiteenuse osutajad (7%). 2016. aastaga võrreldes suurenesid tulud kõige kiiremini hambaravi- ja eriarstiabiteenuse osutajatel, vastavalt 25% ja 18%.

Sisu on kättesaadav ainult tellijale. Lugemiseks logi sisse või osta ligipääs allolevalt lingilt.

VORMISTA TELLIMUS KOHE JA SAAD:
  • Ligipääsu kõigile lukus lugudele
  • Ligipääsu ajalehe PDFidele
  • Tellimus sisaldab Meditsiiniuudiste uudiskirja
  • Jaga lugu:
    MEDITSIINIUUDISTE UUDISKIRJAGA LIITUMINE

    Telli olulisemad Meditsiiniuudised igal nädalal enda postkasti.

    Meditsiiniuudised.ee toetajad:

    Kadi Heinsalu
    Kadi HeinsaluPeatoimetajaTel: 667 0451kadi.heinsalu@aripaev.ee
    Aet Trisberg
    Aet TrisbergAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0455aet.trisberg@aripaev.ee
    Violetta Riidas
    Violetta RiidasToimetajaTel: 667 0454violetta.riidas@aripaev.ee
    Siret Trull
    Siret TrullAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0446siret.trull@aripaev.ee
    Karin Tamm
    Karin TammMeditsiiniuudiste sündmuse juhtTel: 513 8862karin.tamm@aripaev.ee
    Kristi Kammer
    Kristi KammerMeditsiiniuudiste müügi- ja arendusjuhtTel: 507 9553kristi.kammer@aripaev.ee