Siret Trull • 27 november 2018 08:30
Jaga lugu:
Uudised
Ainult tellijale

2019 töötatakse välja ravimipoliitika dokument

Sotsiaalministeeriumi ravimiosakonna juhataja Eda Lopato  Foto: Julia-Maria Linna / Äripäev

Sotsiaalministeeriumi ravimiosakonna juhataja Eda Lopato andis ravimikonverentsil ülevaate 2019. aasta olulisemad muudatused riigi ravimipoliitikas.

Alates 1. jaanuarist lähevad ravimihangetega seotud korralduslikud ülesanded üle Eesti Haigekassale. Sellest tulenevalt on edaspidi nende vastutusalas antiretroviirusravimid (ARV), tuberkuloosi (TB) ja kõrvaltoime ravimid, immuunpreparaadid, antidoodid

Sisu on kättesaadav ainult tellijale. Vaatamiseks logi sisse või osta ligipääs allolevalt lingilt.

VORMISTA TELLIMUS KOHE JA SAAD:
  • Ligipääsu kõigile lukus lugudele
  • Ligipääsu ajalehe PDFidele
  • Tellimus sisaldab Meditsiiniuudiste uudiskirja
  • Jaga lugu:
    MEDITSIINIUUDISTE UUDISKIRJAGA LIITUMINE

    Telli olulisemad Meditsiiniuudised igal nädalal enda postkasti.

    Meditsiiniuudised.ee toetajad:

    Enimloetud
    Kadi Heinsalu
    Kadi HeinsaluPeatoimetajaTel: 667 0451kadi.heinsalu@aripaev.ee
    Aet Trisberg
    Aet TrisbergAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0455aet.trisberg@aripaev.ee
    Violetta Riidas
    Violetta RiidasToimetajaTel: 667 0454violetta.riidas@aripaev.ee
    Siret Trull
    Siret TrullAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0446siret.trull@aripaev.ee
    Karin Tamm
    Karin TammMeditsiiniuudiste sündmuse juhtTel: 513 8862karin.tamm@aripaev.ee
    Kristi Kammer
    Kristi KammerMeditsiiniuudiste müügi- ja arendusjuhtTel: 507 9553kristi.kammer@aripaev.ee