Kadi Heinsalu • 28 november 2018 10:02
Jaga lugu:
Uudised
Ainult tellijale

Viigimaa: auliikmena on vastutus veel suurem

Kardioloog professor Margus Viigimaa sai seltsi auliikmeks  Foto: ÄP: Raul Mee

Kardioloogiaprofessor Margus Viigimaa ütles kardioloogide seltsi auliikme tiitli kohta, et edaspidi on vastutus ja tahe tööd teha veelgi suurem.

Eesti Kardioloogide Selts valis 55. juubeliaastale pühendatud aastalõpukonverentsi järel toimunud üldkoosolekul seltsi auliikmeks regionaalhaigla kardioloogiakeskuse teadusjuhi prof Margus Viigimaa. Viigimaa on ka seltsi juhatuse liige, nii et oma sõnul ta teadis umbes kuu ette, et selline ettepanek üldkoosolekule tehakse. Erandina hääletatigi tema auliikmeks valimist seekord üldkogus, samas kui varasemalt on otsuse teinud juhatus.

Sisu on kättesaadav ainult tellijale. Lugemiseks logi sisse või osta ligipääs allolevalt lingilt.

VORMISTA TELLIMUS KOHE JA SAAD:
  • Ligipääsu kõigile lukus lugudele
  • Ligipääsu ajalehe PDFidele
  • Tellimus sisaldab Meditsiiniuudiste uudiskirja
  • Jaga lugu:
    Seotud lood
    MEDITSIINIUUDISTE UUDISKIRJAGA LIITUMINE

    Telli olulisemad Meditsiiniuudised igal nädalal enda postkasti.

    Meditsiiniuudised.ee toetajad:

    Kadi Heinsalu
    Kadi HeinsaluPeatoimetajaTel: 667 0451kadi.heinsalu@aripaev.ee
    Aet Trisberg
    Aet TrisbergAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0455aet.trisberg@aripaev.ee
    Violetta Riidas
    Violetta RiidasToimetajaTel: 667 0454violetta.riidas@aripaev.ee
    Siret Trull
    Siret TrullAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0446siret.trull@aripaev.ee
    Karin Tamm
    Karin TammMeditsiiniuudiste sündmuse juhtTel: 513 8862karin.tamm@aripaev.ee
    Kristi Kammer
    Kristi KammerMeditsiiniuudiste müügi- ja arendusjuhtTel: 507 9553kristi.kammer@aripaev.ee