Meditsiiniuudised  • 7 detsember 2018 10:47
Jaga lugu:
Uudised
Ainult tellijale

Hannes Danilov sai Confido juhiks

Tervishoiusektori üks kogenumaid tippjuhte Hannes Danilov asus detsembrist juhtima Eesti erameditsiinikontserni Confido Healthcare Group.

Hannes Danilov asus detsembrist juhtima Eesti erameditsiinikontserni Confido Healthcare Group.  Foto: Andres Haabu

MeditConfido Healthcare Groupi ühe omaniku Tarmo Laanetu sõnul on kontserni eesmärgiks olla erameditsiini teerajaja Eestis ning täiendada riigi poolt pakutavaid teenuseid parimal võimalikul moel. “Eraettevõtja asi on pakkuda turu ootustele vastavaid teenuseid ning Hannes Danilovi kogemuste toel plaanime juba lähiaastail kasvada Eesti suurimaks eraarstiabi pakkujaks,“ rõhutas Laanetu, kelle sõnul plaanib Confido laiendada oma tegevust mitmetesse uutesse valdkondadesse.

Sisu on kättesaadav ainult tellijale. Lugemiseks logi sisse või osta ligipääs allolevalt lingilt.

VORMISTA TELLIMUS KOHE JA SAAD:
  • Ligipääsu kõigile lukus lugudele
  • Ligipääsu ajalehe PDFidele
  • Tellimus sisaldab Meditsiiniuudiste uudiskirja
  • Jaga lugu:
    MEDITSIINIUUDISTE UUDISKIRJAGA LIITUMINE

    Telli olulisemad Meditsiiniuudised igal nädalal enda postkasti.

    Meditsiiniuudised.ee toetajad:

    Kadi Heinsalu
    Kadi HeinsaluPeatoimetajaTel: 667 0451kadi.heinsalu@aripaev.ee
    Aet Trisberg
    Aet TrisbergAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0455aet.trisberg@aripaev.ee
    Violetta Riidas
    Violetta RiidasToimetajaTel: 667 0454violetta.riidas@aripaev.ee
    Siret Trull
    Siret TrullAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0446siret.trull@aripaev.ee
    Karin Tamm
    Karin TammMeditsiiniuudiste sündmuse juhtTel: 513 8862karin.tamm@aripaev.ee
    Kristi Kammer
    Kristi KammerMeditsiiniuudiste müügi- ja arendusjuhtTel: 507 9553kristi.kammer@aripaev.ee