Uudised
Ainult tellijale

Täna toimub Meditsiin 2019 konverents

Haigekassa juht Rain Laane 2017. aastal Meditsiin 2018 konverentsil ettekannet tegemas.  Foto: ÄP: Raul Mee

Täna toimub Meditsiin 2019 konverents, kus ettevaatava pilguga käsitletakse järgmise aasta tähtsamaid märksõnu tervishoius. Vürtsi lisab poliitikute vestlusring.

Konverentsil kuulutame traditsiooniliselt välja ka aasta meditsiinimõjutaja(d). 

Sisu on kättesaadav ainult arstidele ja apteekritele. Vaatamiseks logi sisse või registreeri oma arstikood alloleval lingil.

Õigus lugeda on arstidel, ämmaemandatel, proviisoritel ja farmatseutidel.

Jaga lugu:
MEDITSIINIUUDISTE UUDISKIRJAGA LIITUMINE

Telli olulisemad Meditsiiniuudised igal nädalal enda postkasti.

Meditsiiniuudised.ee toetajad:

Enimloetud
Kadi Heinsalu
Kadi HeinsaluPeatoimetajaTel: 667 0451kadi.heinsalu@aripaev.ee
Aet Trisberg
Aet TrisbergAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0455aet.trisberg@aripaev.ee
Violetta Riidas
Violetta RiidasToimetajaTel: 667 0454violetta.riidas@aripaev.ee
Siret Trull
Siret TrullAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0446siret.trull@aripaev.ee
Karin Tamm
Karin TammMeditsiiniuudiste sündmuse juhtTel: 513 8862karin.tamm@aripaev.ee
Kristi Kammer
Kristi KammerMeditsiiniuudiste müügi- ja arendusjuhtTel: 507 9553kristi.kammer@aripaev.ee