Millised olid mu.ee loetavamad uudised?

See ei ole pilt tulevasest Viljandi haiglast, vaid illustratsioon tulevase haigla- ja tervisekeskuse mahuuuringute materjalidest. See ilmus sept 2018 ajalehes Sakala ja uuemat versiooni hoonest ei ole veel ilmunud.
See ei ole pilt tulevasest Viljandi haiglast, vaid illustratsioon tulevase...

Meditsiiniuudiste veebiplatvormi mu.ee tänavune loetavam lugu rääkis perearstide hinnangust riigi plaanile suunata osa tervisekeskuste raha Viljandi haiglahoone ehitusse.

Loetavaim uudis peakirjaga: "Vallikivi: selline jultumus on lihtsalt jalustrabav" ilmus mu.ee-s veebruaris. Hiljem selgus, et raha haiglahoone ehituseks tõesti ka eraldati. mu.ee lugeja doktor Mait Karlis kommenteeris veebis seda lugu nii: "/.../ Kirjutatust võib aru saada, et mulgid taastavad endisaegset rajooni keskhaiglat. Sealt edasi on ainult samm eelarvelise rahastamiseni vastavalt poliitikute meeleolule (loe: tujule). Meenutan, et kuidagi sama märkamatult, kui arstiabi etapilisuse unustamine, on tervishoiust tervis saanud. Mis võiks veel toredam olla kui hakata "tervist" rahastama. Siis on hr Ossinovski unistus täitunud. Kõik hoolekande tegelinskid karjuvad loomulikult hurraa. Saab jälle sotsiaalabi ja -hoolekannet tervishoiu (loe: praegu haigekassa) rahaga üleval pidama hakata. Elagu, NSV Liit! Saigi ringikene täis, ei kulunudki rohkem kui ühe inimpõlve jagu aega. Aga nii ei lähe see küll mitte."

Arstide palk ja sünnitamine erahaiglas

Teisele kohale jäi uudis novembrikuust selle kohta, kes teenib Eesti arstidest Soomes enim raha.

Kolmandaks jäi septembrikuine uudis sellest, et erasektoris sünnitamine kadus lõplikult, kuna Tartu erakliinikus Elite ei saa enam ka oma raha eest sünnitada.

Neljas koht läks uudisele, et Mustamäe tervisekeskuse uus juht on doktor Anneli Karu. Täpsemalt sai ta Lääne-Tallinna Keskhaigla ambulatoorse eriarstiabi juhatajaks, kuid ta hakkas vastutama ka veebruaris avatud Eesti esimese ELi rahastamise abil ehitatud tervisekeskuse sujuva töö eest.

Lisa kommentaar

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

JÄLGI MEDITSIINIUUDISEID SOTSIAALMEEDIAS:

RSS

Küsitlus

Valdkonna tööpakkumised

Meditsiini­uudised

12. märts 2019

Laadi PDF

Meditsiin Fookuses

veebruar 2019

Laadi PDF

Tervise­uudised

veebruar 2019

Laadi PDF

Meditsiiniuudiseid ja mu.ee saavad tellida vaid need isikud, kellel on kehtiv retseptikirjutamise õigus. Toimetusel on õigus seda küsida ja kontrollida.