Kadi Heinsalu • 21 detsember 2018 09:00
Uudised
Ainult tellijale

Millised olid mu.ee loetavamad uudised?

Meditsiiniuudiste veebiplatvormi mu.ee tänavune loetavam lugu rääkis perearstide hinnangust riigi plaanile suunata osa tervisekeskuste raha Viljandi haiglahoone ehitusse.

See ei ole pilt tulevasest Viljandi haiglast, vaid illustratsioon tulevase haigla- ja tervisekeskuse mahuuuringute materjalidest. See ilmus sept 2018 ajalehes Sakala ja uuemat versiooni hoonest ei ole veel ilmunud.  Foto: Viljandi Haigla SA

Loetavaim uudis peakirjaga: "Vallikivi: selline jultumus on lihtsalt jalustrabav" ilmus mu.ee-s veebruaris. Hiljem selgus, et raha haiglahoone ehituseks tõesti ka eraldati. mu.ee lugeja doktor Mait Karlis kommenteeris veebis seda lugu nii: "/.../ Kirjutatust võib aru saada, et mulgid taastavad endisaegset rajooni keskhaiglat. Sealt edasi on ainult samm eelarvelise rahastamiseni vastavalt poliitikute meeleolule (loe: tujule). Meenutan, et kuidagi sama märkamatult, kui arstiabi etapilisuse unustamine, on tervishoiust tervis saanud. Mis võiks veel toredam olla kui hakata "tervist" rahastama. Siis on hr Ossinovski unistus täitunud. Kõik hoolekande tegelinskid karjuvad loomulikult hurraa. Saab jälle sotsiaalabi ja -hoolekannet tervishoiu (loe: praegu haigekassa) rahaga üleval pidama hakata. Elagu, NSV Liit! Saigi ringikene täis, ei kulunudki rohkem kui ühe inimpõlve jagu aega. Aga nii ei lähe see küll mitte."

Õigus lugeda on arstidel, ämmaemandatel, proviisoritel ja farmatseutidel. Registreeri oma tervishoiutöötaja registrikood.

Jaga lugu:
MEDITSIINIUUDISTE UUDISKIRJAGA LIITUMINE

Telli olulisemad Meditsiiniuudised igal nädalal enda postkasti.

Meditsiiniuudised.ee toetajad:

Kadi Heinsalu
Kadi HeinsaluPeatoimetajaTel: 667 0451
Aet Trisberg
Aet TrisbergAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0455
Violetta Riidas
Violetta RiidasToimetajaTel: 667 0454
Siret Trull
Siret TrullAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0446
Karin Tamm
Karin TammMeditsiiniuudiste sündmuse juhtTel: 513 8862
Maarja Kõrv
Maarja KõrvMeditsiinimeedia müügijuhtTel: 5257708