Aet Trisberg • 4 jaanuar 2019 05:00
Jaga lugu:
Uudised
Ainult tellijale

Tervishoiutöötajate arv kasvas nelja aastaga 9%

Tervishoiutöötajate arv on nelja aastaga kasvanud 9% võrra. 2017. aastal oli Eestis kokku 23 750 ja 2013. aastal 21 798 tervishoiutöötajat, selgub Tervise Arengu Instituudi väljaandest „Eesti tervishoiutöötajad 2017“.

2017. aasta novembris töötas Eestis 4569 arsti.  Foto: PantherMedia

Tervise Arengu Instituut kogub tervishoiutöötajate andmeid novembrikuu kohta kõigilt terviseametis registreeritud tervishoiuteenuse osutajatelt. 2017. aasta novembris töötas Eestis kokku 4569 arsti, keda oli 4% võrra rohkem kui 2013. aasta samal perioodil.

VORMISTA TELLIMUS KOHE JA SAAD:
  • Ligipääsu kõigile lukus lugudele
  • Ligipääsu ajalehe PDFidele
  • Tellimus sisaldab Meditsiiniuudiste uudiskirja
  • Jaga lugu:
    MEDITSIINIUUDISTE UUDISKIRJAGA LIITUMINE

    Telli olulisemad Meditsiiniuudised igal nädalal enda postkasti.

    Meditsiiniuudised.ee toetajad:

    Kadi Heinsalu
    Kadi HeinsaluPeatoimetajaTel: 667 0451kadi.heinsalu@aripaev.ee
    Aet Trisberg
    Aet TrisbergAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0455aet.trisberg@aripaev.ee
    Violetta Riidas
    Violetta RiidasToimetajaTel: 667 0454violetta.riidas@aripaev.ee
    Siret Trull
    Siret TrullAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0446siret.trull@aripaev.ee
    Karin Tamm
    Karin TammMeditsiiniuudiste sündmuse juhtTel: 513 8862karin.tamm@aripaev.ee
    Kristi Kammer
    Kristi KammerMeditsiiniuudiste müügi- ja arendusjuhtTel: 507 9553kristi.kammer@aripaev.ee