Uudised
Ainult tellijale

PERH saab suurema ligipääsu varajase faasi uuringutele

Foto: Raul Mee / Äripaev

Põhja-Eesti Regionaalhaigla sõlmis lepingu Clinerioni PRS platvormi kasutamiseks ja ühines nii rahvusvahelise võrgustikuga, mis võimaldab efektiivsemat koostööd teadus- ja arendustegevuses ning PERHi klinitsistid saavad osaleda senisest enam varajase faasi kliiniliste ravimiuuringute läbiviimisel.

“Loodan, et koostöö Clinerioniga toob meie patsientidele parema ligipääsu uutele ravimeetoditele ja annab kolleegidele võimaluse osaleda suuremas hulgas uuringutes, sh ka varajase faasi uuringutes, kui see siiani võimalik oli,” ütles regionaalhaigla kliiniline farmakoloog ja kardioloog-vanemarst Toomas Marandi ning lisas: “Clinerioni võrgustikus osalemine annab meile ligipääsu paljudesse laiapõhjalistesse uuringuprojektidesse ja tõstab meie haigla rahvusvahelist nähtavust.”

Sisu on kättesaadav ainult tellijale. Lugemiseks logi sisse või osta ligipääs allolevalt lingilt.

VORMISTA TELLIMUS KOHE JA SAAD:
  • Ligipääsu kõigile lukus lugudele
  • Ligipääsu ajalehe PDFidele
  • Tellimus sisaldab Meditsiiniuudiste uudiskirja
  • Jaga lugu:
    MEDITSIINIUUDISTE UUDISKIRJAGA LIITUMINE

    Telli olulisemad Meditsiiniuudised igal nädalal enda postkasti.

    Meditsiiniuudised.ee toetajad:

    Kadi Heinsalu
    Kadi HeinsaluPeatoimetajaTel: 667 0451kadi.heinsalu@aripaev.ee
    Aet Trisberg
    Aet TrisbergAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0455aet.trisberg@aripaev.ee
    Violetta Riidas
    Violetta RiidasToimetajaTel: 667 0454violetta.riidas@aripaev.ee
    Siret Trull
    Siret TrullAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0446siret.trull@aripaev.ee
    Karin Tamm
    Karin TammMeditsiiniuudiste sündmuse juhtTel: 513 8862karin.tamm@aripaev.ee
    Kristi Kammer
    Kristi KammerMeditsiiniuudiste müügi- ja arendusjuhtTel: 507 9553kristi.kammer@aripaev.ee