Siret Trull • 17. jaanuar 2019
Jaga lugu:
Uudised
Ainult tellijale

Ernits õeõppest Kuressaares: kindlasti saavad õppekohad täis

Tallinna Tervishoiu Kõrgkool rektor Ülle Ernits  Foto: Andres Haabu /Äripäev

Kuressaare Haigla, Tallinna Tervishoiukõrgkooli ja Eesti Õdede Liidu vahel on ette valmistamisel koostöölepe õeõppe avamiseks Kuressaare haiglas.

EÕL asepresident Gerli Liivet märkis, et kuigi koostööleping veel kolmepoolselt allkirjastamata, siis esmased kokkulepped olemas ja tõenäosus õppe avamiseks suur.

Sisu on kättesaadav ainult tellijale. Vaatamiseks logi sisse või osta ligipääs allolevalt lingilt.

VORMISTA TELLIMUS KOHE JA SAAD:
  • Ligipääsu kõigile lukus lugudele
  • Ligipääsu ajalehe PDFidele
  • Tellimus sisaldab Meditsiiniuudiste uudiskirja
  • Jaga lugu:
    Seotud lood
    MEDITSIINIUUDISTE UUDISKIRJAGA LIITUMINE

    Telli olulisemad Meditsiiniuudised igal nädalal enda postkasti.

    Meditsiiniuudised.ee toetajad:

    Enimloetud
    Kadi Heinsalu
    Kadi HeinsaluPeatoimetajaTel: 667 0451kadi.heinsalu@aripaev.ee
    Aet Trisberg
    Aet TrisbergAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0455aet.trisberg@aripaev.ee
    Violetta Riidas
    Violetta RiidasToimetajaTel: 667 0454violetta.riidas@aripaev.ee
    Siret Trull
    Siret TrullAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0446siret.trull@aripaev.ee
    Karin Tamm
    Karin TammMeditsiiniuudiste sündmuse juhtTel: 513 8862karin.tamm@aripaev.ee
    Kristi Kammer
    Kristi KammerMeditsiiniuudiste müügi- ja arendusjuhtTel: 507 9553kristi.kammer@aripaev.ee