Kadi Heinsalu • 17. jaanuar 2019
Jaga lugu:
Uudised
Ainult tellijale

Raha on juurde vaja

Vasakult: Georg Männik (Isamaa), Riina Sikkut (SDE), Hasso Uuetoa (EKRE), Jaak Aab (Kesk) Urmas Siigur (Reform), Kuido Nõmm (Vabaerakond), Kadri Haller-Kikkatalo (Eesti 200) ja Artur Talvik (Elurikkus).   Foto: Terje Lepp

Eesti meditsiini on hädasti raha juurde vaja, aga ainult sellest ei piisa – probleemid on palju sügavamal süsteemis, leidsid kaheksa erakonna esindajad.

Konverentsi "Meditsiin 2019" vestlusringis osalesid kaheksa erakonna esindajad, et rääkida tervishoiupoliitilistest seisukohtadest enne märtsis toimuvaid riigikogu valimisi.

Sisu on kättesaadav ainult arstidele ja apteekritele. Vaatamiseks logi sisse või registreeri oma arstikood alloleval lingil.

Õigus lugeda on arstidel, ämmaemandatel, proviisoritel ja farmatseutidel.

Jaga lugu:
Seotud lood
MEDITSIINIUUDISTE UUDISKIRJAGA LIITUMINE

Telli olulisemad Meditsiiniuudised igal nädalal enda postkasti.

Meditsiiniuudised.ee toetajad:

Enimloetud
Kadi Heinsalu
Kadi HeinsaluPeatoimetajaTel: 667 0451kadi.heinsalu@aripaev.ee
Aet Trisberg
Aet TrisbergAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0455aet.trisberg@aripaev.ee
Violetta Riidas
Violetta RiidasToimetajaTel: 667 0454violetta.riidas@aripaev.ee
Siret Trull
Siret TrullAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0446siret.trull@aripaev.ee
Karin Tamm
Karin TammMeditsiiniuudiste sündmuse juhtTel: 513 8862karin.tamm@aripaev.ee
Kristi Kammer
Kristi KammerMeditsiiniuudiste müügi- ja arendusjuhtTel: 507 9553kristi.kammer@aripaev.ee