Ida-Tallinna Keskhaigla naistekliinikus valmis parkimistrahvidest kogunenud raha eest imetamistuba, kus vastuvõtuaega ootavad emad saavad privaatselt oma last toita.
ITK naistekliiniku imetamistuba
  • ITK naistekliiniku imetamistuba
  • Foto: Jaana Toomik
Ida-Tallinna Keskhaigla on alati hea seisnud rinnaga toitmise edendamise ja kaitsmise eest. „Meie eesmärk on olla emadele igakülgselt toeks sel perioodil ning luua ka haigla ruumides tingimused , mis hõlbustaksid ja aitaksid kaasa igal moel rinnaga toitmise edendamisele ,” ütles Ida-Tallinna Keskhaigla naistekliiniku ämmaemandusjuht Vivian Arusaar.

Seotud lood

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Meditsiiniuudised esilehele