Meditsiiniuudised  • 24 jaanuar 2019 10:00
Jaga lugu:
Uudised
Ainult tellijale

ITK on haruldaste silmahaiguste ekspertkeskus Euroopas

Ida-Tallinna Keskhaigla Silmakliinik sai detsembri algul kätte ametliku sertifikaadi, et kuulutakse Euroopa referentsvõrgustikku, mis tegeleb haruldaste haigustega.

ITK Silmakliiniku juhataja Artur Klett  Foto: Raul Mee

Ühena 26 kliinikust Euroopas osaleb Ida-Tallinna Keskhaigla Silmakliinik Euroopa Komisjoni eestvedamisel loodud haruldaste haiguste võrgustikus (European Reference Networks), kuhu kuulutakse juba üle aasta, nüüd saadi kätte ka ametlik sertifikaat.

Sisu on kättesaadav ainult tellijale. Lugemiseks logi sisse või osta ligipääs allolevalt lingilt.

VORMISTA TELLIMUS KOHE JA SAAD:
  • Ligipääsu kõigile lukus lugudele
  • Ligipääsu ajalehe PDFidele
  • Tellimus sisaldab Meditsiiniuudiste uudiskirja
  • Jaga lugu:
    MEDITSIINIUUDISTE UUDISKIRJAGA LIITUMINE

    Telli olulisemad Meditsiiniuudised igal nädalal enda postkasti.

    Meditsiiniuudised.ee toetajad:

    Kadi Heinsalu
    Kadi HeinsaluPeatoimetajaTel: 667 0451kadi.heinsalu@aripaev.ee
    Aet Trisberg
    Aet TrisbergAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0455aet.trisberg@aripaev.ee
    Violetta Riidas
    Violetta RiidasToimetajaTel: 667 0454violetta.riidas@aripaev.ee
    Siret Trull
    Siret TrullAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0446siret.trull@aripaev.ee
    Karin Tamm
    Karin TammMeditsiiniuudiste sündmuse juhtTel: 513 8862karin.tamm@aripaev.ee
    Kristi Kammer
    Kristi KammerMeditsiiniuudiste müügi- ja arendusjuhtTel: 507 9553kristi.kammer@aripaev.ee