Violetta Riidas • 25 jaanuar 2019 05:00
Jaga lugu:
Uudised
Ainult tellijale

Roosimägi: Hiiumaa haigla jätkab uutmoodi

Hiiumaa haigla eesmärk on tagada püsiv valmisolek teenuse osutamiseks sõltumata tegelikust kõikuvast vajadusest, et hiidlane saaks mandrieestlasega võrdse kvaliteediga teenust.

PERHi projektijuht Meelis Roosimägi  Foto: Terje Lepp

Hiiumaa haigla kuulub alates eelmise aasta juulist Põhja-Eesti Regionaalhaigla (PERH) kontserni. Haigla 2017. aasta tulu oli 2,1 miljonit eurot ja kahjum 199 000 eurot – elik tegemist on päris õnnetus seisus asutusega. Kuna haigla asub saarel, siis tuleb arvestada ka sellega, et aastas on 20–25 päeva, kui ühendus mandriga puudub. Seega saarel peab olema haigla, tõdes konverentsil Meditsiin 2019 PERHi projektijuht Meelis Roosimägi.

Sisu on kättesaadav ainult tellijale. Vaatamiseks logi sisse või osta ligipääs allolevalt lingilt.

VORMISTA TELLIMUS KOHE JA SAAD:
  • Ligipääsu kõigile lukus lugudele
  • Ligipääsu ajalehe PDFidele
  • Tellimus sisaldab Meditsiiniuudiste uudiskirja
  • Jaga lugu:
    MEDITSIINIUUDISTE UUDISKIRJAGA LIITUMINE

    Telli olulisemad Meditsiiniuudised igal nädalal enda postkasti.

    Meditsiiniuudised.ee toetajad:

    Enimloetud
    Kadi Heinsalu
    Kadi HeinsaluPeatoimetajaTel: 667 0451kadi.heinsalu@aripaev.ee
    Aet Trisberg
    Aet TrisbergAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0455aet.trisberg@aripaev.ee
    Violetta Riidas
    Violetta RiidasToimetajaTel: 667 0454violetta.riidas@aripaev.ee
    Siret Trull
    Siret TrullAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0446siret.trull@aripaev.ee
    Karin Tamm
    Karin TammMeditsiiniuudiste sündmuse juhtTel: 513 8862karin.tamm@aripaev.ee
    Kristi Kammer
    Kristi KammerMeditsiiniuudiste müügi- ja arendusjuhtTel: 507 9553kristi.kammer@aripaev.ee