Meditsiiniuudised  • 25 jaanuar 2019 10:10
Jaga lugu:
Uudised
Ainult tellijale

Veskimägi: õige patsient õigel ajal ja õiges kohas

Hea meditsiinikorralduse tunnus on õige patsient, õigel ajal ja õiges kohas, kirjutab Tõstamaa tervisekeskuse perearst Madis Veskimägi tervishoiukorralduse seaduse muudatuse valguses.

Tõstamaa tervisekeskuse perearst Madis Veskimägi  Foto: Erik Prozes

Tänases Eesti meditsiinikorralduses see reegel ei taha toimida. Seadusandlikult on seni välistatud sisuline diagnostika meditsiini esmatasandil - perearstikeskustes. Tulemuseks on see, et umbes 2/3 meie erakorralise meditsiini osakondade ja kitsama erialaspetsialistide patsientidest on need, kes saaksid head arstiabi kodulähedases perearstikeskuses, kuid on sunnitud pöörduma mujale.

VORMISTA TELLIMUS KOHE JA SAAD:
  • Ligipääsu kõigile lukus lugudele
  • Ligipääsu ajalehe PDFidele
  • Tellimus sisaldab Meditsiiniuudiste uudiskirja
  • Jaga lugu:
    MEDITSIINIUUDISTE UUDISKIRJAGA LIITUMINE

    Telli olulisemad Meditsiiniuudised igal nädalal enda postkasti.

    Meditsiiniuudised.ee toetajad:

    Kadi Heinsalu
    Kadi HeinsaluPeatoimetajaTel: 667 0451kadi.heinsalu@aripaev.ee
    Aet Trisberg
    Aet TrisbergAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0455aet.trisberg@aripaev.ee
    Violetta Riidas
    Violetta RiidasToimetajaTel: 667 0454violetta.riidas@aripaev.ee
    Siret Trull
    Siret TrullAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0446siret.trull@aripaev.ee
    Karin Tamm
    Karin TammMeditsiiniuudiste sündmuse juhtTel: 513 8862karin.tamm@aripaev.ee
    Kristi Kammer
    Kristi KammerMeditsiiniuudiste müügi- ja arendusjuhtTel: 507 9553kristi.kammer@aripaev.ee